Wózki Premium Class

WÓZKI PREMIUM CLASS

Wózki z klasy premium to propozycja dla najbardziej wymagających. Dokładamy wszelkich starań, aby każdy produkt w tej sekcji był jak najwyższej jakości. Stworzone z dbałością o detale, w eleganckiej kolorystyce. Wykonane z dbałością o każdy szczegół na każdym etapie produkcji. Wysokiej jakości materiały, często tworzone ręcznie, idealne pod każdym względem. Wózek który podkreśla Twój styl.

 

Jeżeli szukasz wózka, który wyróznia się z tłumu, jesteś w dobrym dziale. Zapraszamy do zadawania wszelkich pytań telefonicznie czy mailowo. 

Klasa Premium zapewni komfort dla Ciebie i Twojego dziecka.

 

Nie znalazłeś jakiegoś wózka? Napisz lub zadzwoń do nas! Zobaczymy co da się zrobić.

Pamiętaj o możliwości negocjacji cen! W Bambino zawsze znajdziesz najlepsze ceny.

Wózek Bebetto Bresso Premium Class Wózek Bebetto Bresso Premium Class 2
Available
Wózki Premium Class

Wózek Bebetto Bresso Premium Class 14, 15, 16, 17

Bebetto
2 449,00 zł
Wózek Bebetto Bresso Premium Class Premium klasa przeznaczona jest dla osób które chcą aby wózek dopełniał ich styl. Wyobraź sobie jak jesteś na ważnym spotkaniu, uroczystości lub spacerze z rodziną, dbasz o każdy szczegół, a wózek idealnie wpasowuje się w całość. Dodaje szyku i elegancji.  Bresso Premium Class posiada wyrafinowaną tapicerkę, która...
Wózek Bebetto Bresso Premium Class Stella 01 Wózek Bebetto Bresso Premium Class Stella 01 2
Available
Wózki Premium Class

Wózek Bebetto Bresso Premium Class Stella

Bebetto
2 449,00 zł
Wózek Bebetto Bresso Premium Class STELLA Premium klasa przeznaczona jest dla osób które chcą aby wózek dopełniał ich styl. Wyobraź sobie jak jesteś na ważnym spotkaniu, uroczystości lub spacerze z rodziną, dbasz o każdy szczegół, a wózek idealnie wpasowuje się w całość. Dodaje szyku i elegancji.  Bresso Premium Class Stella posiada wyrafinowaną...
Wózek Bebetto Tito Premium Class SL Wózek Bebetto Tito Premium Class SL 2
Available
Wózki Premium Class

Wózek Bebetto Tito Premium Class SL

Bebetto
2 429,00 zł
Wózek Bebetto Tito Premium Class SL Premium klasa przeznaczona jest dla osób które chcą aby wózek dopełniał ich styl. Wyobraź sobie jak jesteś na ważnym spotkaniu, uroczystości lub spacerze z rodziną, dbasz o każdy szczegół, a wózek idealnie wpasowuje się w całość. Dodaje szyku i elegancji.   
Wózek Bebetto Tito Premium Class SATI Wózek Bebetto Tito Premium Class SATI 2
Available
Wózki Premium Class

Wózek Bebetto Tito Premium Class SATI

Bebetto
2 429,00 zł
Wózek Bebetto Tito Premium Class SATI Premium klasa przeznaczona jest dla osób które chcą aby wózek dopełniał ich styl. Wyobraź sobie jak jesteś na ważnym spotkaniu, uroczystości lub spacerze z rodziną, dbasz o każdy szczegół, a wózek idealnie wpasowuje się w całość. Dodaje szyku i elegancji.   
Wózek Bebetto Tito Premium Class Stella 01 Wózek Bebetto Tito Premium Class Stella 01 2
Available
Wózki Premium Class

Wózek Bebetto Tito Premium Class STELLA

Bebetto
2 429,00 zł
Wózek Bebetto Tito Premium Class STELLA Premium klasa przeznaczona jest dla osób które chcą aby wózek dopełniał ich styl. Wyobraź sobie jak jesteś na ważnym spotkaniu, uroczystości lub spacerze z rodziną, dbasz o każdy szczegół, a wózek idealnie wpasowuje się w całość. Dodaje szyku i elegancji.  W Tito Premium Class Stella tapicerka jest wykończona...
Pokazano 1-5 z 5 pozycji

Ta strona korzysta z plików cookies aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie z serwisu oznacza zgodę na ich użycie. Czytaj więcej na temat plików cookies oraz polityki prywatności.