Foteliki dla niepełnosprawnych

Dbamy o wszystkie dzieci. Dlatego w swojej ofercie posiadamy foteliki dla dzieci niepełnosprawnych. Odpowiednio dostosowane, z odpowiednimi zabezpieczeniami i systemami ułatwiającymi przewóz dzieci niepełnosprawnych. 

Wykonane z najwyższą dbałością o każdy szczegół i dostosowane tak, aby dzieci niepełnosprawne mogły bezpiecznie i komfortowo podróżować autem. Foteliki dla dzieci niepełnosprawnych są do kupienia na zamówienie.

W razie pytań zapraszamy do kontaktu pod nr tel. 85 744 28 29. Odpowiemy na wszelkie pytania co do fotelików samochodowych dla dzieci niepełnosprawnych.

Aktywne filtry

Fotelik samochodowy BeSafe  iZi Up Handicap dla dzieci niepełnosprawnych Fotelik samochodowy BeSafe  iZi Up Handicap dla dzieci niepełnosprawnych 2
Out of stock
Foteliki dla niepełnosprawnych

Fotelik samochodowy BeSafe iZi Up Handicap dla dzieci niepełnosprawnych

4 017,20 zł
Fotelik samochodowy BeSafe iZi Up Handicap dla dzieci niepełnosprawnych   Fotelik znajduje się na liście produktów, które dofinansowuje NFZ, która stanowi załącznik do rozporządzenia Ministra Zdrowia z dnia 17 grudnia 2004r.   BeSafe iZi Up dostosowany dla dzieci od 5 do 12 roku życia / 15 – 36 kg   Możesz dokupić BAZĘ DO FOTELA HANDICAP umożliwiającą...
Pokazano 1-2 z 2 pozycji

Ta strona korzysta z plików cookies aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie z serwisu oznacza zgodę na ich użycie. Czytaj więcej na temat plików cookies oraz polityki prywatności.