Chicco Next2Me Magic - Ekspresowa wysyłka! Bambino
Chicco Next2Me Magic Łóżeczko Dostawne
Chicco Next 2 ME Dream Łóżeczko Dostawne
Chicco Next 2 ME Dream Łóżeczko Dostawne
Chicco Next2Me Magic Łóżeczko Dostawne
Chicco Next 2 ME Dream Łóżeczko Dostawne
Chicco Next 2 ME Dream Łóżeczko Dostawne

Chicco Next2Me Magic Łóżeczko Dostawne

od: Chicco  |
kod produktu: 8058664144624 |
kod Bambino: 3703
Bc:
Tak
Wymiary Materaca:
82 x 49,5 x 4,5 cm
Wymiary po rozłożeniu:
102 x 66,5/82,5 x 73 cm
Sprawdź pełną specyfikacje
Chicco Next 2 Me Magic
  • White Snow
  • Cool Grey
  • Moon Grey
  • Beige
  • Blossom
1 299,00 zł

Dostępny - Wysyłka 24H
15 dni na zwrot towaru
2 lata gwarancji

Opis

Łóżeczko dostawne Chicco Next2Me Magic sprawi, że Wasze noce będą spokojniejsze. Dziecko śpi tuż obok Was, a jednak w swoim łóżeczku. To rozwiązanie doskonałe!

 

Chicco Next2Me to dostawka do łóżka dla noworodka i niemowlaka, dzięki której zarówno rodzice, jak i dziecko, mogą spać spokojniej. Maluszek śpi w swoim łóżeczku, ale jest wciąż blisko rodziców. To odpowiedź na często pojawiającą się wątpliwość: czy dziecko powinno spać w swoim łóżeczku, czy też w łóżku z rodzicami?

Znasz to uczucie, gdy dziecko w środku nocy płacze i trzeba je nakarmić? Dostawka do łóżka Chicco Next2Me Magic wyposażona jest w panel boczny, który można opuścić bez trudu jedną ręką – nawet w pozycji leżącej. Ten innowacyjny mechanizm pozwala na jeszcze łatwiejszy i szybszy kontakt z dzieckiem, bez konieczności wstawania.

Łóżeczko – dostawkę dla niemowlaka Chicco Next2Me można ustawiać aż na 11 wysokościach, dzięki czemu dopasujemy je do każdego łóżka. Co więcej, wysuwane nóżki tego łóżeczka pozwalają na dostawienie go zarówno do łóżka z szufladami, jak i bez szuflad.

Chicco Next2Me Magic to dostawka do łóżka wykonana z tkanin jakości premium, o uniwersalnych, miłych dla oka kolorach. Będzie wyglądała stylowo w każdej sypialni!

 

Next 2 Me Magic Chicco

Łatwe i szybkie otwieranie

Nowy mechanizm zwijania panelu bocznego zastosowany w łóżeczku przystawnym Next2Me jest niezmiernie prosty i szybki w obsłudze. Wystarczy nacisnąć przycisk, a panel zwinie się automatycznie w dolnej części łóżeczka. Jeśli chcemy zamknąć panel, podnosimy go po prostu do góry. Konfigurację panelu można zmieniać także wtedy, gdy łóżeczko jest przymocowane do łóżka rodziców.

Kołyska

Chcesz ukołysać dziecko do snu w łóżeczku dostawnym Next2Me Magic? Nic prostszego! Aktywuj funkcję kołyski dzięki przyciskom znajdującym się w górnej części ramy.

Next 2 Me Magic Chicco
Next 2 Me Magic Chicco

Doskonała cyrkulacja powietrza

Łóżeczko dostawka Next2Me Magic wyposażone jest w podwójną siatkę oraz przewiewny materacyk. Zapewniają one doskonałą cyrkulację powietrza.

Pasuje do każdego rodzaju łóżka

W łóżeczku – przystawce Chicco Next2Me Magic istnieje ogromna możliwość regulacji – jego wysokość można ustawić aż na 11 poziomach. Ponadto, specjalnie skonstruowane nóżki umożliwiają przymocowanie łóżeczka do każdego łóżka – zarówno z szufladami, jak i bez szuflad.

 

4 obrotowe koła z hamulcami

Next2Me Magic to łóżeczko dostawne dla niemowląt wyposażone w cztery obrotowe kółka z hamulcami. Dzięki temu można przestawiać łóżeczko w dowolne miejsce bez większego wysiłku.

Next 2 Me Magic Chicco
Next 2 Me Magic Chicco

Delikatny kąt nachylenia

Łóżeczko dostawne Next2Me Magic pozwala na niezależną regulację wysokości. Dzięki temu można je ustawić pod lekkim kątem – to cenna funkcja, zwłaszcza w przypadku dzieci, u których występuje problem ulewania, czy trudności w oddychaniu podczas kataru.

Szczegóły produktu

Bc:
Tak
Wymiary Materaca:
82 x 49,5 x 4,5 cm
Wymiary po rozłożeniu:
102 x 66,5/82,5 x 73 cm
Wymiary po złożeniu:
91,5 x 60 cm

Komentarze (0)

Brak opini

6 zobacz ponizej produkty, ktore ogladali inni:

Produkt dodany do listy życzeń
Product added to compare.

Ta strona korzysta z plików cookies aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie z serwisu oznacza zgodę na ich użycie. Czytaj więcej na temat plików cookies oraz polityki prywatności.