BeSafe iZi Turn i-Size obrotowy 0-18kg
BeSafe iZi Turn i-Size obrotowy 0-18kg
BeSafe iZi Turn i-Size obrotowy 0-18kg
BeSafe iZi Turn i-Size obrotowy 0-18kg
BeSafe iZi Turn i-Size obrotowy 0-18kg
BeSafe iZi Turn i-Size obrotowy 0-18kg
BeSafe iZi Turn i-Size obrotowy 0-18kg
BeSafe iZi Turn i-Size obrotowy 0-18kg
BeSafe iZi Turn i-Size obrotowy 0-18kg
BeSafe iZi Turn i-Size obrotowy 0-18kg

BeSafe iZi Turn i-Size obrotowy Fotelik Samochodowy 0-18 kg

od: BeSafe  |
kod produktu: 7072754003388 |
kod Bambino: 3729
Regulacja siedziska
Nie
Regulacja szerokości:
Nie
Regulacja wysokości pasów:
Tak
Sprawdź pełną specyfikacje
Kolor: Metaliczny Melange 02
2 797,00 zł

Dostępny na zamówienie
15 dni na zwrot towaru
2 lata gwarancji

Opis

 BeSafe iZi Turn i-Size

 

 

ROTATION FOR THE NEW GENERATION


Innowacyjność do rynku fotelików obrotowych, dzięki jedynej w swoim rodzaju metodzie instalacji i inteligentnym technologiom.

Obrotowe foteliki samochodowe ułatwiają rodzinom codzienne życie, umożliwiając im obracanie fotelika w stronę drzwi podczas umieszczania dziecka w foteliku lub podczas wyciągania go z fotelika.
Chociaż foteliki obrotowe są już powszechnie stosowane na rynku, BeSafe z dumą dołącza do tej grupy prezentując produkt, który zrewolucjonizuje koncepcję obrotowych fotelików montowanych tyłem do kierunku jazdy, oferując jedyną w swoim rodzaju instalację i innowacyjne technologie.

The  Flexible  One: Obrotowy fotelik iZi Turn i-Size można montować zarówno tyłem jak i przodem do kierunku jazdy, zapewniając pełny obrót fotelika o 360°. Oczywiście nadal pozwala dzieciom podróżować tyłem do kierunku jazdy przez cały czas użytkowania, ale także daje rodzinom elastyczność w korzystaniu z fotelika przodem do kierunku jazdy w razie potrzeby.

 


 

THE UNIVERSAL LEVEL TECHNOLOGY

 

Ta wyjątkowa technologia rozwiązuje częsty problem, który tworzy przemysł samochodowy dla fotelików montowanych tyłem - ostry kąt nachylenia kanapy samochodu. Aby dopasować pasażerów do sportowych modeli samochodów, przemysł samochodowy często wyposaża pojazd w kanapy o dość ostrym kącie nachylenia.
Dla fotelików samochodowych montowanych tyłem do kierunku jazdy wynikiem jest zazwyczaj pionowa pozycja siedząca, często postrzegana przez rodziców jako problem przy przewożeniu dziecka.
Technologia Universal Level Technology™ wbudowana w konstrukcję bazy fotelika kładzie kres temu problemowi, ponieważ jest skonstruowana w taki sposób, aby zawsze umożliwiać prawidłową, poziomą instalację fotelika, bez znaczenia jaki kąt nachylenia kanapy ma Twój samochód.

Kanapy samochodowe zazwyczaj mają kąt nachylenia od 5 do 20 stopni.
Technologia Universal Level Technology™ jest skonstruowana w przypadku najgorszych scenariuszy, pozwalając na prawidłową, poziomą instalację fotelika nawet w przypadku nachylenia kanapy o 20 stopni. W ten sposób
Universal Level Technology™ naprawdę zasługuje na swoją nazwę, umożliwiając uniwersalny poziom instalacji w stosunku do każdego kąta nachylenia kanapy pojazdu.
Poza tym wyjątkowym rozwiązaniem do poziomej instalacji fotelika, fotelik sam w sobie posiada 4 pozycje regulacji, dając największy komfort dla dziecka, bez względu na wiek.

 

 

BESAFE DYNAMIC FORCE ABSORBER


Dzięki pochłaniaczowi energii Dynamic Force Absorber™, fotelik BeSafe iZi Turn i-Size jest wyposażony w najnowocześniejsze rozwiązanie umieszczone w zagłówku fotelika, które zapewnia optymalną ochronę dla najbardziej wrażliwych części ciała dziecka.
Wykonany jest ze specjalnych materiałów i konstrukcji o różnych strefach elastyczności, które optymalnie pochłaniają siły podczas zderzenia bocznego poprzez zginanie się po wewnętrznej stronie, i pozostawanie bardziej sztywnym po zewnętrznej stronie.

 

 

WKŁADKA BESAFE TWO-FIT CUSHION


Fotelik iZi Turn i-Size jest wyposażony w niezwykłą wkładkę Two-Fit Cushions™, które umożliwiają indywidualne dopasowanie dla każdego dziecka. Stworzona z miękkich, jednocześnie wspierających materiałów, zapewnia mniejszym dzieciom ekstra komfort i stabilność podczas przejścia z fotelika dla niemowlaka do tego fotelika dla malucha. Dzięki temu, że wkładka stworzona jest z dwóch części, można je oddzielnie wyjmować w miarę gdy dziecko rośnie, pozwalając rodzicom na optymalne dopasowanie pozycji w foteliku iZi Turn i-Size do dziecka.
Rekomenduje się aby wkładkę Two-Fit Cushions™ wyciągnąć gdy dziecko jest w wieku ok. 2 lat, jednak oczywiście może zostać wyjęta wcześniej lub później, w zależności od indywidualnych potrzeb dziecka.

 

 

Dwie warstwy bezpieczeństwa dla maluchów

Wbudowana ochrona boczna (SIP) w obudowie fotelika

Dodatkowa ochrona boczna (SIP+) o dopasowanym kształcie

Chroniący głowę dziecka zagłówek z innowacyjnym pochłaniaczem energii Dynamic Force Absorber™

Zgodny z najnowszą normą UN R129 (i-Size)

Pozwala dzieciom zawsze podróżować 5x bezpieczniej aż do wieku ok. 4 lat

Najnowocześniejsza funkcjonalność ułatwiająca codzienne użytkowanie

System magnesów Magnetic Belt Assistants™ ułatwia wkładanie i wyciąganie dziecka z fotelika

Pełny obrót o 360 stopni dla elastycznego użytkowania

Regulacja pochylenia fotelika możliwa nawet po instalacji

Wizualne i dźwiękowe wskaźniki informujące o poprawnej instalacji

Jednoczesna regulacja zagłówka i uprzęży

Indywidualny komfort

Technologia Universal-Level-Technology™ dla optymalnej pozycji siedzącej w foteliku

Wysokiej jakości materiały

Wkładka Two-Fit Cushions™ dla indywidualnego dopasowania do dziecka

Wyjątkowy komfort dzięki 4 pozycjom regulacji odchylenia fotelika

Regulacja zagłówka w 6 pozycjach aby rosnąć razem z dzieckiem

Świetny przepływ powietrza przez system wentylacji umieszczony w tylnej obudowie fotelika

 

DLACZEGO WOLNA PRZESTRZEŃ POD BAZĄ NIE STANOWI ZAGROŻENIA BEZPIECZEŃSTWA

Ponieważ fotelik został skonstruowany na wypadek najgorszych scenariuszy z kanapą, można zauważyć wolną przestrzeń pod bazą fotelika w przypadku kanapy o ostrym kącie nachylenia. Dla konsumentów, wolna przestrzeń może wywoływać niepokój związany ze stabilnością fotelika, gdyż inne foteliki samochodowe zazwyczaj stykają się z kanapą. Jednak owa przestrzeń nie jest w żadnym wypadku zagrożeniem. Kanapa samochodu nie jest sztywna, a stworzona z miękkich materiałów. Podczas zderzenia czołowego - które jest najczęstszym źródłem poważnych obrażeń u dzieci - kanapa samochodu tak czy inaczej napotyka na ucisk spowodowany siłami wypadku, nie dając w ten sposób stabilności ani wsparcia fotelikowi samochodowemu.
Dlatego nawet w przypadku fotelików, które stykają się z kanapą samochodu, siły wypadku rozkładają się na jego nogę wypierającą i/lub na system ISOfix i następnie na karoserię samochodu, a obrotowi fotelika zapobiega noga wypierająca lub górny pasek mocujący (top tether).
 

CO MÓWI REGULACJA


Regulacja UN r 129 nie wymaga, aby fotelik opierał się na kanapie samochodu. Zamiast tego, w przepisach określono, że montaż za pomocą systemu ISOfix musi być połączony z nogą wypierającą lub górnym paskiem mocującym (top tether) aby zapobiec przesunięciu fotelika do przodu podczas zderzenia czołowego. Fotelik iZi Twist i-Size jest wyposażony w nogę wypierającą aby rozłożyć siły wypadku na podłogę samochodu i zapobiec przesunięciu fotelika w przód.

CO MOŻNA ZOBACZYĆ NA TESTACH ZDERZENIOWYCH


Na niektórych filmach video z testów zderzeniowych można zauważyć niewielki nacisk na kanapę na stanowisku testowym, co daje wrażenie jakby siły zderzenia były faktycznie rozłożone na kanapę. Jednak w tym przypadku noga wypierająca może nieco wbić się w podłogę samochodu. Niemniej jednak, rzeczywiste siły, które działają podczas wypadku, kierowane są na nogę wypierającą a nie na kanapę samochodu.

Szczegóły produktu

Regulacja siedziska
Nie
Regulacja szerokości:
Nie
Regulacja wysokości pasów:
Tak
Dodatkowa ochrona boczna:
Tak
Uprząż bezpieczeństwa:
5 punktowa
Dopuszczony do użytku na pokładzie samolotu:
Nie
Waga (kg):
15
Fotelik obrotowy:
Tak
Wiek dziecka (około):
0-4 lat
ADAC ocena ogólna:
brak danych
Wkładka dla noworodka:
Tak
Obrotowe siedzisko:
Tak
Zgodny z i-Size:
Tak
Kategoria ECE R44/04:
0/I (0 - 18 kg)
Kraj pochodzenia produktu:
Szwecja
Kierunek montażu fotela:
Tyłem i przodem do kierunku jazdy (RWF/FWF)
Kategoria I-Size:
I-Size (61-105 cm)
Baza w zestawie / wbudowany Isofix:
Tak
Montaż tyłem (zakres):
61-105 cm
ADAC ocena bezpieczeństwa z bazą:
brak danych
Montaż przodem (zakres):
88-105 cm
Regulacja zagłówka:
Tak
Metoda montażu:
Isofix
Bc:
Tak
Możliwość czyszczenia tapicerki:
Tak
Regulacja oparcia:
Nie
Regulacja pochylenia oparcia siedziska:
Tak

Komentarze (0)

Produkt nie ma jeszcze opinii

8 zobacz ponizej produkty, ktore ogladali inni:

Produkt dodany do listy życzeń
Product added to compare.