Wózki 2w1

Cybex Balios S Lux 2023 Wózek Wielofunkcyjny ZESTAW XL
  • -1 150,00 zł
  • ⭐ Nowość
Dostępny
Cybex Balios S Lux Zestaw XL obejmuje: Wózek Wielofunkcyjny  Balios S Lux ( Spacerówka i Gondola ) Folia przeciwdeszczowa do spacerówki Cybex Balios S Folia przeciwdeszczowa do gondoli Cybex Cot S Adaptery umożliwiające montaż nosidełka samochodowego na stelażu Balios S Lux Cybex Cloud G Nosidełko Samochodowe  Cybex Baza G - Baza ISOFIX - Baza Montażowa 
4 649,00 zł 5 799,00 zł
Roan IVI Wózek Głęboko-spacerowy 2w1
Ostatnie sztuki w magazynie
Wersja 1.0 składa się ze spacerówką w jedną stronę.  Wersja 2.0 składa się ze spacerówką w dwie strony.  W kolorach  Marzipan, Caviar, Sicilian Olive istnieje możliwość zmiany koloru kół na czarne.
2 999,00 zł
Pokazano 1-24 z 101 pozycji

Wózki Wielofunkcyjne 2w1

Najpopularniejszy wybór rodziców przed urodzeniem się maluszka. Kupując taki zestaw od razu mamy wózek na lata. W skład takiego zestawu wchodzi: Stelaż + Gondola + Spacerówka.

Wózek głeboko-spacerowy przeznaczony jest dla niemowlęcia, przez pierwsze pół roku życia. Następnie swoje zastosowanie znajdzie spacerówka, która posłuży do około 2/3 roku życia.

Wózki 2w1 idealnie się sprawdzą w perspektywie czasu. Jest to zestaw stelaża, gondoli oraz spacerówki. Często rodzice uzupełniają taki zestaw fotelikiem z grupy 0 i 0+, które za pomocą specjalnych adapterów można wpiąc w stelaż wózka. Kiedy dziecko zaśnie w samochodzie w foteliku, bez potrzebu budzenia maluszka, można zamontować fotelik na stelażu i iść na spacer czy zakupy. Jest to fantastyczne rozwiązanie na które warto zwrócić uwagę.

Sprawdź także wózki 3w1.

Produkt dodany do listy życzeń
Product added to compare.