Wózki 2w1

Roan IVI Wózek Głęboko-spacerowy 2w1
Na Zamówienie - Zapytaj o czas oczekiwania
Wersja 1.0 składa się ze spacerówką w jedną stronę.  Wersja 2.0 składa się ze spacerówką w dwie strony.  W kolorach  Marzipan, Caviar, Sicilian Olive istnieje możliwość zmiany koloru kół na czarne.
2 999,00 zł
Tutis Uno³+ Wózek Głęboko-Spacerowy 2w1
  • -1 000,00 zł
Dostępny produkt z innymi opcjami
  Tutis Uno³+ ujmuje nie tylko ciekawym designem, ale także rozbudowaną funkcjonalnością. Wszystko to sprawia, że ten model sprosta oczekiwaniom wymagających mam.
2 599,00 zł 3 599,00 zł
Pokazano 1-24 z 97 pozycji

Wózki Wielofunkcyjne 2w1

Najpopularniejszy wybór rodziców przed urodzeniem się maluszka. Kupując taki zestaw od razu mamy wózek na lata. W skład takiego zestawu wchodzi: Stelaż + Gondola + Spacerówka.

Wózek głeboko-spacerowy przeznaczony jest dla niemowlęcia, przez pierwsze pół roku życia. Następnie swoje zastosowanie znajdzie spacerówka, która posłuży do około 2/3 roku życia.

Wózki 2w1 idealnie się sprawdzą w perspektywie czasu. Jest to zestaw stelaża, gondoli oraz spacerówki. Często rodzice uzupełniają taki zestaw fotelikiem z grupy 0 i 0+, które za pomocą specjalnych adapterów można wpiąc w stelaż wózka. Kiedy dziecko zaśnie w samochodzie w foteliku, bez potrzebu budzenia maluszka, można zamontować fotelik na stelażu i iść na spacer czy zakupy. Jest to fantastyczne rozwiązanie na które warto zwrócić uwagę.

Sprawdź także wózki 3w1.

Produkt dodany do listy życzeń
Product added to compare.