Foteliki samochodowe 0-25 kg

Foteliki 0-25kg

Foteliki zaprojektowane z myślą od dłuższym używaniu jednego fotela. Dzięki wkładce zamontowanej w fotelu, niemowlak będzie odpowiednio zabezpieczony przez fotel. Gdy maluszek osiągnie kolejną kategorie wagową oraz umie siedzieć, należy usunąć wkładkę, co pozwoli na zwiększenie przestrzeni fotelika i dopasowanie go do starszego dziecka.

W fotelikach od 0 do 25kg fotelik rośnie razem z dzieckiem, dzięki stopniowej regulacji oparcia. Często też występuje regulacja zagłówka, co pozwala precyzyjnie dopasować fotelik do wzrostu dziecka. Sylwetka dziecka powinna być dobrze ułożona co zapewni większe bezpieczeństwo podczas użytkownika fotelika samochodowego. Dodatkowo odpowiednio dopasowany fotel pozwala uniknąć wysunięcie się pasażera.

Foteliki z przedziału wagowego 0-25kg przeważnie służą do około 5 roku życia, co sprawia że zakup takiego fotelika jest ekonomicznym rozwiązaniem.

 

Fotelik Samochodowy BeSafe iZi Plus X1 Fotelik Samochodowy BeSafe iZi Plus X1 2
Dostępny - Wysyłka 24H
iZi Plus X1 INFORMACJE TECHNICZNE Waga: 0 – 25 kg Wiek: ok. 6 miesięcy – 5 lat Montaż: 3-punktowy pas Kierunek: Tyłem do kierunku jazdy Homologacja: ECE R44-04 Waga fotelika: ok. 12 kg D x W x H: 65 x 45 x 56 cm Wysokość z zagłówkiem w najwyższej pozycji: 63 cm
1 885,14 zł
Pokazano 1-2 z 2 pozycji
Produkt dodany do listy życzeń
Product added to compare.

Promocja Bebetto

Ta strona korzysta z plików cookies aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie z serwisu oznacza zgodę na ich użycie. Czytaj więcej na temat plików cookies oraz polityki prywatności.