Foteliki samochodowe 0-25 kg

Foteliki samochodowe 0-25 kg

Foteliki 0-25kg

Foteliki zaprojektowane z myślą od dłuższym używaniu jednego fotela. Dzięki wkładce zamontowanej w fotelu, niemowlak będzie odpowiednio zabezpieczony przez fotel. Gdy maluszek osiągnie kolejną kategorie wagową oraz umie siedzieć, należy usunąć wkładkę, co pozwoli na zwiększenie przestrzeni fotelika i dopasowanie go do starszego dziecka.

W fotelikach od 0 do 25kg fotelik rośnie razem z dzieckiem, dzięki stopniowej regulacji oparcia. Często też występuje regulacja zagłówka, co pozwala precyzyjnie dopasować fotelik do wzrostu dziecka. Sylwetka dziecka powinna być dobrze ułożona co zapewni większe bezpieczeństwo podczas użytkownika fotelika samochodowego. Dodatkowo odpowiednio dopasowany fotel pozwala uniknąć wysunięcie się pasażera.

Foteliki z przedziału wagowego 0-25kg przeważnie służą do około 5 roku życia, co sprawia że zakup takiego fotelika jest ekonomicznym rozwiązaniem.

 

Britax Romer ADVANSAFIX i-SIZE Fotelik Samochodowy do 21Kg
  • ⭐ Nowość
Ostatnie sztuki w magazynie
Foteliki samochodowe 0-25 kg

Britax Romer ADVANSAFIX i-SIZE Fotelik Samochodowy do 21Kg

Britax Romer
ADVANSAFIX i-SIZE zapewnia komfort i bezpieczeństwo Twojemu dziecku od 15 miesięca do 12 roku życia. Siedzisko spełnia wymogi najnowszej normy i-Size i wyposażone jest w 5-punktową uprząż zapewniającą szerokie zastosowanie, aż do osiągnięcia wagi 21 kg. Łatwy montaż z 3-punktowym pasem bezpieczeństwa dla starszych dzieci, sprawdzone technologie XP-PAD i...
1 499,00 zł
Fotelik Samochodowy BeSafe iZi Plus X1
  • Brak na magazynie
Brak na magazynie
Foteliki samochodowe 0-25 kg

BeSafe iZi Plus X1 SIP+ Fotelik Samochodowy 0-25 kg

BeSafe
iZi Plus X1 INFORMACJE TECHNICZNE Waga: 0 – 25 kg Wiek: ok. 6 miesięcy – 5 lat Montaż: 3-punktowy pas Kierunek: Tyłem do kierunku jazdy Homologacja: ECE R44-04 Waga fotelika: ok. 12 kg D x W x H: 65 x 45 x 56 cm Wysokość z zagłówkiem w najwyższej pozycji: 63 cm
1 885,14 zł
Pokazano 1-2 z 2 pozycji
Produkt dodany do listy życzeń
Product added to compare.

Ta strona korzysta z plików cookies aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie z serwisu oznacza zgodę na ich użycie. Czytaj więcej na temat plików cookies oraz polityki prywatności.