Łóżeczka dziecięce

Chicco Next2Me Forever, łóżeczko do 4 roku życia
Dostępny - Wysyłka 24H
Next2Me Forever to łóżeczko dostawne, łóżeczko tradycyjne wolnostojące i łóżeczko podłogowe dla starszych i młodszych dzieci. Dokup idealnie pasujące prześcieradło od firmy Chicco.
1 899,00 zł
Chicco Next2Me Forever Łóżeczko Dostawne
Dostępny - Wysyłka 24H
Next2Me Forever to łóżeczko dostawne, łóżeczko tradycyjne wolnostojące i łóżeczko podłogowe dla starszych i młodszych dzieci. Dokup idealnie pasujące prześcieradło od firmy Chicco.
1 899,00 zł
Pokazano 1-24 z 71 pozycji

Łóżeczko dziecięce jest jednym z pięciu podstawowych produktów na liście wyprawki dla dziecka. Po przyjściu na świat maleństwo właśnie tutaj będzie spędzać najwięcej czasu. Rodzice najchętniej wybierają tradycyjne łóżeczko drewniane w białym lub brązowym kolorze. Dużym zainteresowaniem cieszą się łóżeczka z regulowanym poziomem wysokości – rosnące razem z dzieckiem. Jakie łóżeczko dziecięce wybrać?

Łóżeczko dziecięce – na co warto zwrócić uwagę?

Łóżeczka wyposażone są w liczne praktyczne rozwiązania ułatwiające rozwój maluszka. Najczęściej tradycyjne łóżeczka wyposażone są w 3 poziomy wysokości, spełniające swoje zadania podczas kolejnych etapów życia dziecka. Dla noworodka ustawiamy dno łóżeczka na najwyższej wysokości, co ułatwi nam pielęgnacje i opiekę nad dzieckiem. Kolejnym etapem będzie chwila gdy niemowlę zaczyna samo siadać i raczkować – obniżamy dno na środkowy poziom, co w dalszym ciągu zapewni łatwy dostęp do maluszka, a także zapobiegnie wypadnięciu dziecka z łóżeczka. Ostatnim etap zaczyna się gdy maluszek potrafi już stawać przy łóżeczku – wysoka barierka uchroni dziecko przed wypadnięciem.

Większość łóżeczek jest wyposażona w system wyjmowanych szczebelek, najczęściej 2-3, które umożliwią maluszkowi samodzielne wyjście i wejście do łóżeczka. Funkcjonalność jest przydatna dla starszych dzieci, które ze względów bezpieczeństwa powinny jeszcze spać w łóżeczku z barierkami.

Funkcjonalne łóżeczko dziecięce

W dzisiejszych czasach coraz bardziej popularne stają się produkty posiadające kilka funkcji w jednym. Tak jest również z łóżeczkami dziecięcymi. Łóżeczko dla dziecka potrafi przekształcić się w tapczanik – staje się łóżkiem dla starszego, kilkuletniego życia. Taka zmiana zwykle trwa parę minut. Pozwala to zaoszczędzić pieniądze i czas na szukanie nowego modelu pasującego do urządzonego pokoiku dziecka.

Szuflada w łóżeczku dziecięcym – prosta i użyteczna rzecz

Wiele łóżeczek dostępnych na rynku wyposażonych jest w szufladę. Jest to bardzo praktyczny element łóżeczka umożliwiający przechowywanie kołderki czy poduszki, które są zawsze „pod ręką”. Dodatkowo należy pamiętać, że materac potrzebuje dostępu do świeżego powietrza co zablokuje rozwój bakterii oraz pozbędzie się przykrych zapachów.

Łóżeczko dostawne – nowość na rynku

Wszystkim rodzicom którzy chcą mieć swoją pociechę przez cały czas u swojego boku, polecamy łóżeczka dostawne. Są to nowoczesne produkty na rynku umożliwiające spanie maluszka obok rodzica bez obawy przyciśnięcia i zapewniające komfort wszystkim odpoczywającym. Łóżeczka dostawne są pozbawione szczebelek z jednego boku lub mają funkcje odpinanego boku. Wystarczy dosunąć łóżeczko z boku łóżka rodziców. Teraz szybko zareagujesz na każdą potrzebę swojego maluszka.

Łóżeczko dla niemowlaka z kołyską i opuszczanym bokiem

Producenci łóżeczek dbają o wygodę rodzica i dzieci, dlatego w swoich produktach stosują wiele funkcjonalnych rozwiązań. Łóżeczko dziecięce z kołyską daje poczucie bezpieczeństwa, uspokoi płaczące dzieciątko i ułatwi zaśnięcie. Natomiast funkcja opuszczanego boku ułatwi rodzicowi kontakt z pociechą.

Łóżeczko dziecięce - oaza zdrowego i bezpiecznego snu

Ze względu na swoją rolę, łóżeczka dziecięce powinny spełniać rygorystyczne wymogi bezpieczeństwa. Jest to nasz priorytet w wyborze oferty sklepu. Każde łóżeczko jest starannie wyselekcjonowane tak, aby spełniało oczekiwania rodziców. Wierzymy, że połączenie człowieka z naturą zapewni wiele korzyści, dlatego też większość łóżeczek wykonanych jest z wysokogatunkowego drewna przez Polskich producentów. Śmiało można stwierdzić, że łóżeczka są ekologiczne, nietoksyczne oraz sprawdzą się idealnie w każdej dziecięcej sypialni.

Każdy rodzic chce zapewnić swojemu maluszkowi jak nalepsze warunki do rozwoju, a łóżeczko jest jednym z tych miejsc gdzie maluszek spędza dużą część czasu. Na Bambino.com.pl oraz w naszym salonie znajdziesz łóżeczka najpopularniejszych polskich i zagranicznych producentów takich jak: Klupś, Chicco czy Nobiko. Łóżeczka te cechują się wysoką jakością wykonania oraz eleganckim nowoczesnym designem. Wszystkie łóżeczka spełniają restrykcyjne wymogi bezpieczeństwa i są przeznaczone do kontaktu z dziećmi, zapewniając im komfortowy i zdrowy sen.

Rozwiń
Produkt dodany do listy życzeń
Product added to compare.