Wózki Klasy Premium

Bebetto Pascal Premium Class Wózek Głęboko-Spacerowy 2w1
Czas oczekiwania od 2 dni do 2 tygodni
Wózek Bebetto Pascal Premium Class Klasa premium przeznaczona jest dla osób, które chcą, aby wózek dopełniał ich styl. Wyobraź sobie, jak jesteś na ważnym spotkaniu, uroczystości lub spacerze z rodziną, dbasz o każdy szczegół, a wózek idealnie wpasowuje się w całość. Dodaje szyku i elegancji.  
2 999,00 zł
Wózek Bebetto Bresso Premium Class Wózek Głęboko-Spacerowy 2w1
Czas oczekiwania od 2 dni do 2 tygodni
Wózek Bebetto Bresso Premium Class  Premium klasa przeznaczona jest dla osób które chcą aby wózek dopełniał ich styl. Wyobraź sobie jak jesteś na ważnym spotkaniu, uroczystości lub spacerze z rodziną, dbasz o każdy szczegół, a wózek idealnie wpasowuje się w całość. Dodaje szyku i elegancji.  Bresso Premium Class Stella posiada wyrafinowaną tapicerkę,...
2 999,00 zł
Pokazano 1-14 z 14 pozycji

WÓZKI KLASY PREMIUM

Wózki z klasy premium to propozycja dla najbardziej wymagających. Dokładamy wszelkich starań, aby każdy produkt w tej sekcji był jak najwyższej jakości. Stworzone z dbałością o detale, w eleganckiej kolorystyce. Wykonane z dbałością o każdy szczegół na każdym etapie produkcji. Wysokiej jakości materiały, często tworzone ręcznie, idealne pod każdym względem. Wózek który podkreśla Twój styl.

 

Jeżeli szukasz wózka, który wyróznia się z tłumu, jesteś w dobrym dziale. Zapraszamy do zadawania wszelkich pytań telefonicznie czy mailowo. 

Klasa Premium zapewni komfort dla Ciebie i Twojego dziecka.

 

Nie znalazłeś jakiegoś wózka? Napisz lub zadzwoń do nas! Zobaczymy co da się zrobić.

Pamiętaj o możliwości negocjacji cen! W Bambino zawsze znajdziesz najlepsze ceny.

Produkt dodany do listy życzeń
Product added to compare.