Klupś IWO z szufladą Łóżeczko 120x60
Klupś IWO z szufladą Łóżeczko 120x60
Klupś IWO z szufladą Łóżeczko 120x60
Klupś IWO z szufladą Łóżeczko 120x60
Klupś IWO z szufladą Łóżeczko 120x60
Klupś IWO z szufladą Łóżeczko 120x60
Klupś IWO z szufladą Łóżeczko 120x60
Klupś IWO z szufladą Łóżeczko 120x60
Klupś IWO z szufladą Łóżeczko 120x60
Klupś IWO z szufladą Łóżeczko 120x60
Klupś IWO z szufladą Łóżeczko 120x60
Klupś IWO z szufladą Łóżeczko 120x60

Klupś Iwo Łóżeczko z Barierką i Szufladą 120x60

od: Klupś  |
kod produktu: 5902022534042 |
kod Bambino: 1433

 

Wymiar wewnętrzny:
120 x 60 cm
Wymiar zewętrzny:
127 x 67 x 87 cm
Dodatkowe cechy i funkcje:
Nakładki ochronne na górną listwę
Sprawdź pełną specyfikacje
Kolor: Sosna
1 070,00 zł

Dostępny - Wysyłka 24H
15 dni na zwrot towaru
2 lata gwarancji

Powiązane produkty

Opis

 

Klupś IWO Łóżeczko Dziecięce z Szufladą 120 x 60 cm


Łóżeczko to bez wątpienia najważniejszy mebel w którym maluszek będzie spędzać wiele czasu, dlatego tak ważny jest odpowiedni jego wybór. Wybierając łóżeczka firmy Klupś masz pewność, że otrzymujesz wysokiej jakości produkt wyprodukowany w polskiej fabryce. Wygoda i bezpieczeństwo to najważniejsze czynniki na które trzeba zwrócić uwagę.

 

Pokoik Iwo klupś

 

 

  Aranżacja pokoju z łóżkiem IWO Grafit

 

 Łóżeczko Klupś Iwo z otwartą szufladą

 

 

Drewno Sosnowe 

 

Wysoka jakość drewna sosnowego, wynika z wyselekcjonowania go na etapie cięcia w tartaku. Drewno sosnowe pierwszego gatunku, służy do produkcji barierki ochronnej, i dna łóżeczka. Solidne materiały gwarantują bezpieczeństwo oraz długi okres użytkowania. Łóżeczko lakierowane atestowanymi wodnymi farbami ekologicznymi, które są bezpieczne dla dzieci.

 

Łóżeczko IWO z gryzakiem

 

Ząbkujące dzieci mają swoje hobby, znane każdemu rodzicowi. Na boku łóżeczka zamontowane są gryzaki, które mają postać długich nakładek. Maluszek używając gryzaków masuje dziąsła, pomagając sobie w bólu, swędzeniu czy opuchliźnie dziąseł. Dziecko spędza w łóżeczku sporo czasu nakładki dostarczają mu rozrywki podczas leżakowania. Równie ważną zaletą posiadania wbudowanego gryzaka w łóżeczku dziecięcym jest zapobieganie połknięcia kawałka drewna, farby oraz zapobiega powstawaniu zarysowań lakieru, pozwalając na długi okres użytkowania łóżeczka w idealnym stanie.

 

Bezpieczeństwo podczas snu

 

Funkcjonalne łóżeczko IWO przeznaczone jest dla dzieci od narodzin do dzieci w wieku przedszkolnym. Kupując łóżeczko, barierkę bezpieczeństwa dla przedszkolaka masz w zestawie. Barierka ochronna chroni Twoje dziecko podczas snu. Maluchy potrafią spać w przeróżnych pozycjach. Jej odpowiednia wysokość oraz łagodnie zaokrąglone szczeble zapewnią bezpieczny sen, każdemu przedszkolakowi. 

 

Regulowane Dno 

 

Bez wątpienia łóżeczko niemowlęce powinno mieć możliwość regulacji poziomu wysokości dna. Podczas pierwszych miesięcy życia dziecka łóżeczko powinno być ustawione na najwyższym poziomie, aby ułatwić rodzicom schylanie się nad niemowlęciem, dbając tym samym o ich kręgosłup. Środkowy poziom przeznaczony jest dla dzieci zaczynających siadać i raczkować. Natomiast najniższy poziom przeznaczony jest dla maluchów, zaczynających wstawać bądź samodzielnie chodzących. Podsumowywując kolejne poziomy wysokości dna obniżamy w stosunku do wieku  maluszka. Łóżeczko IWO posiada możliwość regulacji dna aż na trzech poziomach: 54 cm, 39 cm i 24 cm.

 

Większa samodzielność

 

Starszy maluch nie zawsze chce spędzać dużą ilość czasu w łóżeczku, ponieważ jest bardziej ciekawy otaczającego go świata. Wyjmowane 2 szczebelki pomagają zarówno Tobie jak i Twojemu dziecku. Wyjęcie szczebelków tworzy przejście umożliwiając maluchowi samodzielnie i swobodnie wyjście z łóżeczka. Takie rozwiązanie pomaga odciążyć Twój kręgosłup, ponieważ nie musisz się schylać, aby wyciągnąć dziecko z łóżeczka IWO.

 

Pojemna Szuflada

 

Idealne spasowanie jest gwarancją wygodnego użytkowania. Szuflada zamontowana jest nad podłogą zatem nie ma z nią bezpośredniego kontaktu, pozwalając na swobodne otwieranie szuflady nawet po dywanie z długim włosiem. Prowadnice odpowiadają za komfortowe otwieranie i zamykanie szuflady.

 

Wygodny Materac

 

Przy wyborze łóżeczka, zwracamy uwagę na solidnie wykonanie oraz funkcjonalność. Chcąc zapewnić komfort dziecku należy wybrać odpowiedni materac. Dobry materac powinien posiadać odpowiednią twardość, mianowicie być średnio-twardy, ponieważ maluszek może ćwiczyć stabilność tułowia. Taki materac umożliwia równomiernie podpieranie ciała maluszka podczas snu. Średnio-twarde podłoże pomaga maluszkowi, obracającemu się na brzuszek w odpychaniu i podpieraniu się. Sprawiając że jego rączki nie zapadają się. Natomiast miękkie podłoże sprawia że maluszek zapada się i nie zmusza go do podejmowania aktywność. Największym minusem posiadania miękkiego materaca jest podwyższone ryzyko wystąpienia podduszenia oraz śmierci łóżeczkowej. Materace o dużej twardości są niewygodne oraz sprawiają że mięśnie maluszka podczas snu są napięte. Dobry materac powinien nie mieć miękkich wyżłobień, ponieważ maluszek się w nie zagłębia oraz jego pozycja pozostaje skrzywiona. Materiał powinien być przewiewny, aby zapewnić dobrą cyrkulację powietrza, zapewniając maluszkowi spokojny sen bez potu. Idealnym wyborem jest materac o średniej-twardości z wypełnieniem lateksowym, piankowym, oraz dodatkową wkładką  z kokosa, gryki czy końskiego włosia. Jako specjaliści rekomendujemy materace firm: BETICCO, RUCKEN, BABYMATEX, które odpowiednio zadbają o komfort oraz prawidłową pozycję kręgosłupa.

 

 

       

Szczegóły produktu

Wymiar wewnętrzny:
120 x 60 cm
Wymiar zewętrzny:
127 x 67 x 87 cm
Dodatkowe cechy i funkcje:
Nakładki ochronne na górną listwę
Wyjmowane szczebelki:
Tak, możliwość wyjęcia dwóch szczebli
Pokrycie:
Ekologiczne farby wodne
Szuflada w zestawie:
Tak
Regulacja dna łóżeczka:
Tak, trzystopniowa regulacja dna: 54 cm, 39 cm, 24 cm

Komentarze (0)

Produkt nie ma jeszcze opinii

8 zobacz ponizej produkty, ktore ogladali inni:

Produkt dodany do listy życzeń
Product added to compare.