Klupś Nel Łóżeczko 120x60
Klupś Nel Łóżeczko 120x60
Klupś Nel Łóżeczko 120x60
Klupś Nel Łóżeczko 120x60
Klupś Nel Łóżeczko 120x60
Klupś Nel Łóżeczko 120x60
Klupś Nel Łóżeczko 120x60
Klupś Nel Łóżeczko 120x60

Klupś Nel Łóżeczko 120x60

od: Klupś  |
kod produktu: 5901912244405 |
kod Bambino: 3685
Wymiar wewnętrzny:
120 x 60 cm
Wymiar zewętrzny:
125 x 66 x 98 cm
Dodatkowe cechy i funkcje:
Atrakcyjne zdobienia
Sprawdź pełną specyfikacje
Kolor: Chmurka Biały
739,00 zł

Dostępny - Wysyłka 24H
15 dni na zwrot towaru
2 lata gwarancji

Dodaj przydatne akcesoria

Opis

Klupś Nel Łóżeczko 120 x 60 

Łóżeczko to bez wątpienia najważniejszy mebel w którym maluszek będzie spędzać wiele czasu, dlatego tak ważny jest odpowiedni jego wybór. Wybierając łóżeczka firmy Klupś masz pewność, że otrzymujesz wysokiej jakości produkt wyprodukowany w polskiej fabryce. Wygoda i bezpieczeństwo to najważniejsze czynniki na które trzeba zwrócić uwagę. Funkcjonalność i dodatkowe udogodnienia są równie ważnym atutem łóżeczka NEL, a przepiękne drewniane zdobienia dodają ciepła pomieszczeniu.

 

Solidne wykonanie - gwarancją na lata

Wysoka jakość drewna sosnowego, wynika z wyselekcjonowania go na etapie cięcia w tartaku. Drewno sosnowe pierwszego gatunku, służy do produkcji barierki ochronnej, i dna łóżeczka. Solidne materiały gwarantują bezpieczeństwo oraz długi okres użytkowania. Łóżeczko lakierowane atestowanymi wodnymi farbami ekologicznymi, które są bezpieczne dla dzieci. Przepiękne drewniane zdobienia oraz unikatowy design, nadadzą ciepła i charakteru pomieszczeniu.

Regulowane Dno 

 

Bez wątpienia łóżeczko niemowlęce powinno mieć możliwość regulacji poziomu wysokości dna. Podczas pierwszych miesięcy życia dziecka łóżeczko powinno być ustawione na najwyższym poziomie, aby ułatwić rodzicom schylanie się nad niemowlęciem, dbając tym samym o ich kręgosłup. Środkowy poziom przeznaczony jest dla dzieci zaczynających siadać i raczkować. Natomiast najniższy poziom przeznaczony jest dla maluchów, zaczynających wstawać bądź samodzielnie chodzących. Podsumowywując kolejne poziomy wysokości dna obniżamy w stosunku do wieku  maluszka. Łóżeczko SOFIE posiada możliwość regulacji dna aż na trzech poziomach: 41cm, 31 cm i 21 cm. 

 

Większa samodzielność

 

Starszy maluch nie zawsze chce spędzać dużą ilość czasu w łóżeczku, ponieważ jest bardziej ciekawy otaczającego go świata. Wyjmowane 3 szczebelki pomagają zarówno Tobie jak i Twojemu dziecku. Wyjęcie szczebelków tworzy przejście umożliwiając maluchowi samodzielnie i swobodnie wyjście z łóżeczka. Takie rozwiązanie pomaga odciążyć Twój kręgosłup, ponieważ nie musisz się schylać, aby wyciągnąć dziecko z łóżeczka NEL.

Wentylowane Dno 

 

Zastosowanie przerw między listwami dna łóżeczka sprawia że powietrze może swobodnie cyrkulować. Wentylowane dno pomaga w utrzymaniu właściwości i higieny materaca. Zdecydowanie ten element jest narażony na największe obciążenie, zastosowanie listew bocznych, które umacniają całą konstrukcję, wykonane zostało ze 100% drewna sosnowego I gatunku.

 

Wygodny Materac do Łóżeczka Dziecięcego.

Na co należy zwrócić uwagę?

 

Przy wyborze łóżeczka, zwracamy uwagę na solidnie wykonanie oraz funkcjonalność. Chcąc zapewnić komfort dziecku należy wybrać odpowiedni materac. Dobry materac powinien posiadać odpowiednią twardość, mianowicie być średnio-twardy, ponieważ maluszek może ćwiczyć stabilność tułowia. Taki materac umożliwia równomiernie podpieranie ciała maluszka podczas snu. Średnio-twarde podłoże pomaga maluszkowi, obracającemu się na brzuszek w odpychaniu i podpieraniu się. Sprawiając że jego rączki nie zapadają się. Natomiast miękkie podłoże sprawia że maluszek zapada się i nie zmusza go do podejmowania aktywność. Największym minusem posiadania miękkiego materaca jest podwyższone ryzyko wystąpienia podduszenia oraz śmierci łóżeczkowej. Materace o dużej twardości są niewygodne oraz sprawiają że mięśnie maluszka podczas snu są napięte. Dobry materac powinien nie mieć miękkich wyżłobień, ponieważ maluszek się w nie zagłębia oraz jego pozycja pozostaje skrzywiona. Materiał powinien być przewiewny, aby zapewnić dobrą cyrkulację powietrza, zapewniając maluszkowi spokojny sen bez potu. Idealnym wyborem jest materac o średniej-twardości z wypełnieniem lateksowym, piankowym, oraz dodatkową wkładką  z kokosa, gryki czy końskiego włosia. Jako specjaliści rekomendujemy materace firm: BETICCO, RUCKEN, BABYMATEX, które odpowiednio zadbają o komfort oraz prawidłową pozycję kręgosłupa.

 

  

 

Dane Techniczne Produktu:

 

Wymiary:

Wymiar Wewnętrzny: 120 x 60 cm

 Wymiar Zewnętrzny: 125 x 66 x 98 cm

 

Wysokość dna (od podłoża):

41 cm

31 cm

21 cm

 

Materiał:

Płyta eko + Płyta MDF + Drewno sosnowe

 

Najważniejsze Cechy i Funkcje:

Trzy poziomy wysokości łóżeczka. 

Wyciągane 3 szczeble.

Lakierowane atestowanymi wodnymi farbami eko.

Zdobienie/Aplikacja.

Wentylowane dno.

 

Szczegóły produktu

Wymiar wewnętrzny:
120 x 60 cm
Wymiar zewętrzny:
125 x 66 x 98 cm
Dodatkowe cechy i funkcje:
Atrakcyjne zdobienia
Regulacja dna łóżeczka:
Tak, trzystopniowa regulacja dna: 41 cm, 31 cm, 21 cm
Wyjmowane szczebelki:
Tak, możliwość wyciągnięcia trzech szczebli
Pokrycie:
Ekologiczne farby wodne
Szuflada w zestawie:
Nie

Komentarze (0)

Produkt nie ma jeszcze opinii

8 zobacz ponizej produkty, ktore ogladali inni:

Produkt dodany do listy życzeń
Product added to compare.