Cybex Baza T
Cybex Baza T
Cybex Baza T
Cybex Baza T
Cybex Baza T
Cybex Baza T

Cybex Baza T do fotelika Cloud T i-Size i siedziska Sirona T i-Size

kod produktu: 4063846223701 |
kod Bambino: 5360
Kolor: czarny
1 199,00 zł

Dostępny
15 dni na zwrot towaru
2 lata gwarancji

Dodaj przydatne akcesoria

Opis

Cybex Baza T

 

Bezpieczna i niezawodna podstawa systemu modułowego CYBEX T Line to praktyczna i wszechstronna baza T. Dzięki wygodnemu mechanizmowi obrotowemu, zarówno fotelik Cloud T i-Size, jak i Sirona T i-Size umożliwiają łatwe wsiadanie i wysiadanie dziecka. Montaż bazy jest prosty i bezpieczny dzięki optymalizowanym przyciskom zwalniającym ISOFIX, które są wyposażone w wizualne wskaźniki potwierdzające prawidłowe ustawienie.

Baza T zapewnia łatwe i wygodne wsiadanie i wysiadanie dziecka. Dzięki mechanizmowi obrotowemu, można łatwo obrócić fotelik Cloud T i-Size lub Sirona T i-Size w stronę drzwi samochodu, aby ułatwić wkładanie i wyjmowanie dziecka. Wystarczy pociągnąć za uchwyt na bazie T, aby obrócić fotelik do odpowiedniej pozycji.

Ta jedna baza jest kompatybilna zarówno z fotelikiem Cloud T i-Size, jak i Sirona T i-Size, co czyni ją wszechstronnym rozwiązaniem, które może być używane przez dłuższy czas, w miarę jak dziecko rośnie. To elastyczne rozwiązanie jest częścią systemu modułowego CYBEX T-Line.

Montaż bazy T jest intuicyjny i łatwy. Zoptymalizowane przyciski zwalniające ISOFIX ułatwiają bezpieczny montaż, a foteliki Cloud i Sirona T i-Size można łatwo przypinać i odpinać z bazy. Dodatkowo, noga stabilizująca zapewniająca stabilność podczas jazdy dodatkowo zwiększa bezpieczeństwo.

Baza T oferuje wiele funkcji, takich jak noga stabilizująca, która zapobiega obracaniu się do przodu w razie wypadku, oraz możliwość obracania fotelika Cloud T i-Size o 180°, umożliwiając wygodne sadzenie dziecka. Fotelik Sirona T i-Size można obracać o 360°, dając możliwość wyboru pozycji przodem do kierunku jazdy od min. 15 miesiąca i 76 cm wzrostu, lub bezpiecznej pozycji tyłem do kierunku jazdy. Baza T jest mądrą inwestycją, ponieważ jedna baza może być używana z dwoma kolejnymi fotelikami, co pasuje do systemu modułowego CYBEX T Line.

 

  

Komentarze (0)

Produkt nie ma jeszcze opinii

8 zobacz ponizej produkty, ktore ogladali inni:

Produkt dodany do listy życzeń
Product added to compare.