Chicco NaturalFeeling 0m+ 330ml

Chicco NaturalFeeling Butelka Plastikowa 0m+ 330ml

od: Chicco  |
kod produktu: 8058664085026 |
kod Bambino: 3742
Kolor: Niebieski 330ml
37,50 zł

Ostatnie sztuki w magazynie
15 dni na zwrot towaru
2 lata gwarancji

Opis

Elastyczny i miękki smoczek oraz aksamitnie gładkie wykończenie „mum effect” wspomagają naturalny odruch ssania.  Błękitna butelka NaturalFeeling 6 m+ jest niezastąpiona w karmieniu naprzemiennym!

NaturalFeeling to jedyna linia butelek umożliwiająca naturalne karmienie dziecka dzięki zróżnicowanym smoczkom o specjalnym kształcie, dostosowanym do sposobu ssania dziecka na poszczególnych etapach rozwoju. Sposób ssania dziecka i przystawienia do piersi zmienia się od urodzenia poprzez kolejne miesiącach życia. W ślad za tymi zmianami, ewoluują również smoczki w butelkach NaturalFeeling.  

Wydłużony kształt smoczka, dostosowany jest do charakterystycznego sposobu ssania występującemu u dziecka w tym wieku. Szeroka podstawa i podwójne zawory antykolkowe gwarantują odpowiednie przystawienie dziecka i efektywne karmienie. Smoczki pasujące do butelki dla dzieci NaturalFeeling mają kształty wyprofilowane w ten sposób, aby wspomagały prawidłowe ssanie maluszka. Dodatkowo, przyjemnie aksamitne wykończenie smoczków „mum effect” sprawia, że niemal wszystkie dzieci natychmiast je akceptują*.

Półprzezroczysta butelka NaturalFeeling 6 m+ w niebieskich odcieniach, z uroczymi, subtelnymi dekorami, ze smoczkiem o szybkim przepływie jest idealna dla starszych niemowląt.  

 

Wszystkie butelki NaturalFeelig zostały przebadane klinicznie. Wykonane są z materiału pozbawionego BPA.

 

Test konsumencki przeprowadzony na grupie 100 kobiet z dziećmi w wieku 0-6 miesięcy; Włochy 2016 r.

 

 

Specjalny, wydłużony smoczek dla starszych niemowląt

Butelka NaturalFeeling 6m+ doskonale nadaje się do karmienia starszych niemowląt. Jej smoczek ma specjalnie wyprofilowany kształt i delikatnie wypukłą podstawę, co wspiera prawidłowy odruch ssania u dziecka.

 

naturalfeeling chicco

 

Zapobiega kolkom

Podwójny zawór antykolkowy zapewnia maksymalną ochronę przed kolką. Co więcej, ukośny smoczek pozostaje zawsze wypełniony mlekiem, co zapobiega połykaniu powietrza w trakcie ssania.

 

95% mam potwierdza*

W 2016 roku przeprowadzono we Włoszech test konsumencki, w którym wzięło udział 100 mam z dziećmi w wieku do 6 miesięcy. Potwierdził on, że butelka NaturalFeeling wspiera łączenie karmienia naturalnego z karmieniem butelką.

naturalfeeling bitelka chicco

Idealna do karmienia naprzemiennego

Smoczek butelki do karmienia NaturalFeeling wspiera prawidłowy odruch ssania dziecka. Jest wyjątkowo miękki i delikatny. Specjalna powłoka "mum effect" jest przyjemna w dotyku niczym pierś mamy, co czyni skutecznym karmienie naprzemienne.

naturalfeeling butelka chicco

Komentarze (0)

Produkt nie ma jeszcze opinii

8 zobacz ponizej produkty, ktore ogladali inni:

Produkt dodany do listy życzeń
Product added to compare.