Początki naszej firmy sięgają roku 1989, kiedy to rozpoczynaliśmy działalność jako niewielki punkt sprzedaży odzieży, stopniowo nasza działalność ulegała powiększeniu i ukierunkowaniu na branżę dziecięcą w tym głównie wózki i foteliki dziecięce. Z upływem czasu rozwojowi ulegała sprzedaż detaliczna jak i sprzedaż hurtowa artykułów dziecięcych. W związku z dynamicznym rozwojem w roku 2000 Hurtownia Bambino przeniesiona została na powierzchnię 1100 metrów kwadratowych co umożliwiło zintensyfikowanie działalności i poszerzenie asortymentu. Kolejnym milowym krokiem było przeniesienie hurtowni w roku 2012 do nowoczesnego obiektu o powierzchni niespełna 5000 metrów kwadratowych z bardzo dużym zapleczem parkingowym na kilkadziesiąt samochodów i odpowiednio dużym zapleczem magazynowo socjalnym, co umożliwiło nam dalszy rozwój i bycie liderem branży dziecięcej w województwie Podlaskim. Serdecznie zapraszamy do naszej hurtowni. Prowadzimy sprzedaż hurtową, detaliczną, zaopatrzenia przedszkoli, szkół oraz wszelkich instytucji nakierowanych na branżę dziecięcą. Nasz profesjonalny i doświadczony personel jest do Państwa dyspozycji, a wszystko tylko po to, abyście Państwo mieli jeszcze bardziej komfortowe i miłe spotkanie z wyborem produktów dla swoich Milusińskich. Serdecznie zapraszamy wszystkich Państwa po zakupy artykułów dziecięcych od niemowlaka do przedszkolaka.

Co nas wyróżnia?

Szeroki asortyment

W naszym sklepie znajdziesz szeroką gamę produktów i artykułów dziecięcych popularnych i renomowanych marek. Jesteśmy pewni że u nas znajdziesz wszystko to czego szukasz dla swojego dziecka. Nasza oferta to ponad

0
dostępnych produktów

Możliwość negocjacji cen

Zadzwoń lub przyjdź do naszego sklepu i spytaj sprzedawcę o aktualne promocje i rabaty.

Pomoc i doradztwo

Nasza wykwalifikowana kadra jest gotowa na wszystkie Państwa pytania. Możemy pochwalić się blisko 30-letnim doświadczeniem na rynku w branży dziecięcej, dzięki czemu zawsze znajdziesz u nas fachową pomoc.

HURTOWNIA ARTYKUŁÓW DZIECIĘCYCH BAMBINO

NIP: 9660632225

15-399 Białystok

ul. Handlowa 1

Polska

e-mail: bambino@bambino.com.pl

tel. +48 85 744 28 29

GPS (53°07'06.7"N 23°07'30.7"E)

Produkt dodany do listy życzeń
Product added to compare.