Krzesełko do karmienia Chicco POLLY MAGIC RELAX - 4 KÓŁKA
Chicco Polly Magic Relax - 4 Kółka Krzesełko Do Karmienia
Krzesełko do karmienia Chicco POLLY MAGIC RELAX - 4 KÓŁKA
Chicco Polly Magic Relax - 4 Kółka Krzesełko Do Karmienia

Chicco Polly Magic Relax - 4 Kółka Krzesełko Do Karmienia

od: Chicco  |
kod produktu: 8058664108725 |
kod Bambino: 1881
Wymiary po rozłożeniu:
53 x 83.5 x 85/106 cm
Wymiary po złożeniu:
53 x 31 x 85 cm
Sprawdź pełną specyfikacje
Kolor: India Ink
699,00 zł

Brak na magazynie
15 dni na zwrot towaru
2 lata gwarancji

Opis

Krzesełko do karmienia Polly Magic Relax

0m+

Wielofunkcyjne krzesełko do karmienia z funkcją leżaczka i pałąkiem z zabawkami – wierny towarzysz dziecka od chwili narodzin aż do ukończenia 3. roku życia!

Polly Magic Relax – leżaczek, krzesełko do karmienia i krzesełko dostawiane do stołu w jednym – to akcesorium, które Was zachwyci!

Takie akcesoria lubimy w Chicco! Wielofunkcyjne, praktyczne, ładne i na lata. Polly Magic Relax służy dziecku już od pierwszych dni życia. Najpierw jako wygodny i bezpieczny leżaczek, wyposażony dodatkowo w miękki, przyjazny w dotyku materacyk redukcyjny. Od 6. miesiąca życia leżaczek można przekształcić w krzesełko do karmienia z szeroką tacką. Około 1. roku życia dziecka można odczepić tackę i przystawić krzesełko do stołu, by maluch mógł jeść posiłki razem z całą rodziną!

W  krzesełku do karmienia Polly Magic Relax można regulować zarówno wysokość siedziska (aż 8 różnych poziomów), jak i kąt nachylenia oparcia (4 pozycje, w tym całkowicie na płasko). Wkładka redukcyjna adaptuje krzesełko w funkcji leżaczka do korzystania przez najmłodszych i najmniejszych użytkowników, sprawiając że krzesełko staje się dla nich wygodnym, bezpiecznym i miłym gniazdkiem. Cztery kółka ułatwiają przesuwanie krzesełka po całym domu. Dla maluszka, który zaczyna przygodę z rozszerzaniem diety z pewnością przydatna okaże się szeroka tacka z nakładką.  

Leżaczek i krzesełko do karmienia w jednym Polly Magic Relax po złożeniu zabiera niewiele miejsca. Można go wówczas wygodnie przechowywać po złożeniu w pozycji pionowej (stoi samodzielnie).

 

Magic Relax Chicco

4 pozycje oparcia

W krzesełku do karmienia Polly Magic Relax możemy ustawić kąt nachylenia oparcia w aż 4 poziomach. Dzięki temu zawsze znajdziemy najlepszą i najwygodniejszą dla maluszka pozycję!

Pałąk z zabawkami

Pałąk z zabawkami w krzesełku dla dzieci Polly Magic Relax można zamontować zarówno z tacką, jak i bez tacki. Dodatkowo, ustawimy go aż w 3 różnych pozycjach! Wyposażony w 3 miękkie zabawki, zapewni maluchowi rozwijającą, zajmującą zabawę.

Chicco Magic Relax
Chicco PMagic Relax

Dwustronna wkładka redukcyjna

Krzesełko do karmienia Polly Magic Relax wyposażone jest w dwustronną wkładkę redukcyjną. Z jednej strony mamy wyściółkę na lato, zapewniającą dobry przepływ powietrza, a z drugiej – na zimę, przyjemną i miłą w dotyku.

Miękka w dotyku tapicerka z eko skóry

Tapicerka zastosowana w krzesełku dla niemowląt Polly Magic Relax jest niezwykle miła w dotyku i przyjemna dla dziecka, a przy tym łatwa do utrzymania w czystości.

Chicco Magic Relax

Chicco Magic Relax

Praktyczna i szeroka tacka

Tackę w tym krzesełku dla niemowląt można z łatwością zamontować jedną ręką. Jest wygodna i szeroka, a dodatkową nakładkę można w razie potrzeby zdjąć.

Niewielkie po złożeniu

Krzesło do karmienia Polly Magic Relax zajmuje niewiele miejsca po złożeniu i można je wygodnie przechowywać w pozycji pionowej, gdyż samo stoi.

 

4 kółka i regulacja wysokości

Wysokość siedziska krzesełka do karmienia można regulować aż na 8 poziomach! Dzięki temu dopasuje się do każdego stołu. Cztery kółka sprawiają, że krzesełko jest bardzo mobilne.

Chicco Magic Relax

Szczegóły produktu

Wymiary po rozłożeniu:
53 x 83.5 x 85/106 cm
Wymiary po złożeniu:
53 x 31 x 85 cm

Komentarze (0)

Produkt nie ma jeszcze opinii

8 zobacz ponizej produkty, ktore ogladali inni:

Produkt dodany do listy życzeń
Product added to compare.