Chicco NaturallyMe Laktator Elektryczny
Chicco NaturallyMe Laktator Elektryczny
Chicco NaturallyMe Laktator Elektryczny
Chicco NaturallyMe Laktator Elektryczny
Chicco NaturallyMe Laktator Elektryczny
Chicco NaturallyMe Laktator Elektryczny

Chicco NaturallyMe Laktator Elektryczny

od: Chicco  |
kod produktu: 8058664082261 |
kod Bambino: 3887
Kolor: One Color
438,47 zł

Brak na magazynie
15 dni na zwrot towaru
2 lata gwarancji

Opis

Laktator elektryczny NaturallyMe to ciche i dostosowane do potrzeb i preferencji urządzenie do odciągania pokarmu matki. Miękka i silikonowa nakładka nie podrażnia piersi i nie przesuwa się a ustawiona pod kątem nasadka dopasowuje się do naturalnego ułożenia piersi.

Pierwsze dni po porodzie stanowią wyzwanie dla organizmu matki. Dodatkowo pomiędzy trzecią, a piątą dobą, u każdej kobiety występuje nawał pokarmu, który objawia się tkliwością i nieprzyjemnym uczuciem bardzo przepełnionych piersi. W takich sytuacjach dobry laktator elektryczny stanowi nieocenioną pomoc. Dzięki niemu szybko i bezpiecznie odciągniemy nadmiar mleka – bez wysiłku! Laktator elektryczny Chicco NaturallyMe sprawdza się również w stymulacji produkcji pokarmu.

Gdy laktacja się stabilizuje, a dziecko już doskonale radzi sobie ze ssaniem piersi, laktator elektryczny nadal pozostaje bardzo przydatny! Przede wszystkim, gdy mama musi na dłużej wyjść czy wyjechać, a także gdy wraca do pracy, to urządzenie pozwala na karmienie dziecka mlekiem matki nawet wtedy, gdy nie ma jej blisko! Niezwykłej więzi, jaka tworzy się podczas karmienia, może dzięki temu doświadczać zarówno tata, jak i inni bliscy.

Laktator elektryczny NaturallyMe doskonale naśladuje naturalny odruch ssania dziecka, przez co w pierwszej fazie aktywuje laktację a po 2 minutach pracy automatycznie przełącza się na wolniejszy tryb pracy.

Dodatkową zaletą jest cicha praca urządzenia oraz możliwość wyboru jednego z 10 poziomów odciągania pokarmu w obu trybach pracy laktatora.

Laktator kompatybilny jest z butelkami NaturalFeeling. Może pracować w 2 trybach: na baterie, jak i podłączony do zasilacza sieciowego.

Wyświetlacz cyfrowy ułatwia podgląd czasu pracy i intensywności odciągania mleka, a intuicyjne przyciski zapewniają możliwość zmiany parametrów pracy za jednym dotknięciem.

Jeśli szukasz prezentu dla siebie lub bliskiej Ci świeżo upieczonej mamy, to laktator elektryczny Chicco NaturallyMe będzie strzałem w dziesiątkę.

Komentarze (0)

Produkt nie ma jeszcze opinii

5 zobacz ponizej produkty, ktore ogladali inni:

Produkt dodany do listy życzeń
Product added to compare.