Nuk smoczek HAPPY NIGHTS uspokajający silikonowy
Nuk smoczek HAPPY NIGHTS uspokajający silikonowy
Nuk smoczek HAPPY NIGHTS uspokajający silikonowy
Nuk smoczek HAPPY NIGHTS uspokajający silikonowy

Nuk smoczek HAPPY NIGHTS uspokajający silikonowy

od: Nuk  |
kod produktu: 4008600353638 |
kod Bambino: 3796
Przedział wiekowy: 0-6m
22,00 zł

Brak na magazynie
15 dni na zwrot towaru
2 lata gwarancji

Opis

Cechy produktu:

  • oryginalny kształt NUK, anatomiczna tarczka z praktycznym uchwytem
  • świecący w ciemności uchwyt – bezpieczny dla dziecka świecący materiał
  • cieńsza i węższa szyjka smoczka – zmniejsza nacisk na szczękę i zęby
  • bardziej spłaszczona i gładka od spodu gumka – więcej miejsca dla naturalnych ruchów ssących
  • rozmiar 0-6/6-18/18-36 miesięcy, nie zawiera BPA, 2szt. w opakowaniu, wytrzymałe pudełko wielokrotnego użytku

 

Silikonowy smoczek NUK Happy Nights, anatomiczny, rozmiar 0-6/6-18/18-36 miesięcy, 2 sztuki, 

Smoczki NUK świecące w ciemności

Smoczki NUK świecące w ciemności ułatwiają dzieciom zasypianie. Dzięki świecącemu, bezpiecznemu dla dzieci materiałowi, emitują w ciemności łagodne światło i można je z łatwością znaleźć nawet w nocy.

 

Silikonowy smoczek NUK Happy Nights wzorowany na brodawce sutkowej mamy w czasie karmienia piersią

Twoje dziecko przeżywa wiele ekscytujących przygód każdego dnia.  W czasie tych przygód smoczek uspokajający jest niezawodnym przyjacielem, który daje mu poczucie stabilności i bezpieczeństwa oraz koi. Niezależnie od tego, czy są to nieznajome twarze, dźwięki lub otoczenie, które je zaniepokoiły, znajome, instynktowne ssanie smoczka szybko je ponownie zrelaksuje.

Aby Twoje dziecko czuło się jeszcze lepiej, NUK, wynalazca smoczka który jest odpowiedni dla szczęki, teraz jeszcze ulepszył jego oryginalny kształt.  Smoczek NUK jest wzorowany na brodawce sutkowej mamy w czasie karmienia piersią i optymalnie dostosowuje się do jamy ustnej dziecka podczas ssania.  Nowy smoczek jest wyjątkowy, jego cieńsza i węższa szyjka zmniejsza nacisk na szczękę i zęby. Bardziej spłaszczona i gładka od spodu gumka to przyjemne odczucie w buzi i więcej miejsca dla naturalnych ruchów ssących. Smoczki idealnie dopasowują się do jamy ustnej dziecka i są niezwykle szybko* akceptowane przez niemowlęta. Dzięki temu zarówno niemowlęta jak i rodzice są przyjemnie zrelaksowani.

 

Polecane przez ekspertów - smoczki NUK uspokajają lepiej niż kiedykolwiek

Ponieważ zdrowy, ogólny rozwój Twojego dziecka jest dla nas szczególnie ważny, chcemy, aby każde dziecko miało jeszcze bardziej zbliżony do natury i odpowiedni dla szczęki smoczek NUK. Dzięki ulepszeniu przyjaznego dla szczęki oryginalnego kształtu NUK, w oparciu o najnowszą wiedzę medyczną, smoczki NUK  uspokajają lepiej niż kiedykolwiek. Ze względu na  znany kształt, smoczek ten jest dobrze akceptowany  nawet przez niemowlęta karmione piersią. Matki karmiące piersią potwierdziły, że smoczek NUK nie przeszkadza im w karmieniu*.

Ponadto smoczki NUK nie powodują zniekształcenia zębów ani wad zgryzu. Gwarantuje to wąska, płaska i cienka część ssąca. Minimalizuje nacisk na małe zęby i szczękę oraz pozostawia więcej miejsca dla naturalnych ruchów ssących. Są to kolejne powody, dla których nowy smoczek NUK jest ceniony i polecany przez położne, pediatrów oraz ortodontów.

Wyniki badań również przemawiają za smoczkami NUK: 100% ankietowanych ortodontów potwierdza, że smoczki NUK nie powodują żadnych zniekształceń zębów ani wad zgryzu**. 95% dzieci akceptuje smoczki NUK*, 90% matek poleciłoby nowe smoczki innym, a 92% matek karmiących piersią potwierdza, że nowy smoczek NUK nie ma wpływu na karmienie piersią*.

*Niezależne badania rynku, 307 matek; Niemcy 2017

**Niezależne badania rynku wśród 50 ortodontów,50 pediatrów, 50 położnych (reprezentatywna grupa), Niemcy 2017              

 

Opakowanie wielokrotnego użytku – rozwiązanie przyjazne dla środowiska

Ochrona środowiska jest dla nas priorytetem. Chcielibyśmy, aby rodzice mogli używać nasze opakowania wielokrotnie, zamiast je wyrzucać. Dlatego każdy smoczek NUK jest teraz zapakowany w wytrzymałe opakowanie wielokrotnego użytku, które utrzymuje go w czystości oraz chroni go – przede wszystkim, kiedy jesteś poza domem i nie chcesz, aby smoczek się zabrudził lub zmoczył.

 

Silikonowe smoczki uspokajające Happy Nights – tak kolorowe jak samo życie

Wesołe i kolorowe motywy smoczków Happy Nights wprowadzają dużo kolorytu oraz szczęścia do codziennego życia Twojego dziecka. Praktyczny uchwyt smoczka jest wykonany z wysokiej jakości polipropylenu i jest łatwy do chwytania nawet przez najmniejsze rączki. Transparentny silikon jest łatwy do czyszczenia i szczególnie odporny na wysokie temperatury. Nie zawiera szkodliwych substancji, można go wygotowywać, jest neutralny w zapachu, transparentny i posiada gładką powierzchnię.

Wszystkie smoczki NUK posiadają system odpowietrzania NUK Air System, dzięki któremu powietrze wydostaje się ze smoczka, co sprawia, że pozostaje on miękki i zachowuje swój kształt.

Komentarze (0)

Produkt nie ma jeszcze opinii

8 zobacz ponizej produkty, ktore ogladali inni:

Produkt dodany do listy życzeń
Product added to compare.