Klupś Marsell Łóżeczko 140x70
Klupś Marsell Łóżeczko 140x70
Klupś Marsell Łóżeczko 140x70
Klupś Marsell Łóżeczko 140x70
Klupś Marsell Łóżeczko 140x70
Klupś Marsell Łóżeczko 140x70
Klupś Marsell Łóżeczko 140x70
Klupś Marsell Łóżeczko 140x70
Klupś Marsell Łóżeczko 140x70
Klupś Marsell Łóżeczko 140x70

Klupś Marsell z szufladą Łóżeczko 140x70

od: Klupś  |
kod produktu: 5902022534066 |
kod Bambino: 3722
Wymiar wewnętrzny:
140x70 cm
Wymiar zewętrzny:
145x77x92 cm
Dodatkowe cechy i funkcje:
3 wysokości dna łóżeczka, wyjmowane szczebelki, funkcja tapczanika
Sprawdź pełną specyfikacje
Kolor: Łóżeczko 140x70 z szufladą
1 179,00 zł

Ostatnie sztuki w magazynie
15 dni na zwrot towaru
2 lata gwarancji

Powiązane produkty

Opis

Klupś Marsell Łóżeczko 140 x 70 

Łóżeczko to bez wątpienia najważniejszy mebel w którym maluszek będzie spędzać wiele czasu, dlatego tak ważny jest odpowiedni jego wybór. Wybierając łóżeczka firmy Klupś masz pewność, że otrzymujesz wysokiej jakości produkt wyprodukowany w polskiej fabryce. Wygoda i bezpieczeństwo to najważniejsze czynniki na które należy zwrócić uwagę. Funkcjonalność i dodatkowe udogodnienia są równie ważnym atutem łóżeczka Marsell.

 

 Pokoik Marsell Klups

 

Naturalne Materiały

 

Decydując się na łóżeczko Marsell masz pewność że jest to produkt w 100% bezpieczny i solidnie wykonany. Wyselekcjonowane drewno sosnowe pierwszego gatunku nadaje całej konstrukcji stabilności i trwałości. Łóżeczko Marsell lakierowane, atestowanymi wodnymi farbami ekologicznymi, które są bezpieczne dla dzieci. Wysoka jakość materiałów, pozwala na długi okres użytkowania nawet przez przyszłe pokolenia.

 

Łóżeczko niemowlęce z gryzakiem

 

Ząbkujące dzieci mają swoje hobby, znane każdemu rodzicowi. Na boku łóżeczka zamontowane są gryzaki, które mają postać długich nakładek. Maluszek używając gryzaków masuje dziąsła, pomagając sobie w bólu, swędzeniu czy opuchliźnie dziąseł. Dziecko spędza w łóżeczku sporo czasu nakładki dostarczają mu rozrywki podczas leżakowania. Równie ważną zaletą posiadania wbudowanego gryzaka w łóżeczku dziecięcym jest zapobieganie połknięcia kawałka drewna, farby oraz zapobiega powstawaniu zarysowań lakieru, pozwalając na długi okres użytkowania łóżeczka w idealnym stanie.

 

Większa samodzielność

 

Starszy maluch nie zawsze chce spędzać dużą ilość czasu w łóżeczku, ponieważ jest bardziej ciekawy otaczającego go świata. Wyjmowane szczebelki pomagają zarówno Tobie jak i Twojemu dziecku. Wyjęcie szczebelków tworzy przejście umożliwiając maluchowi samodzielnie i swobodnie wyjście z łóżeczka. Takie rozwiązanie pomaga odciążyć Twój kręgosłup, ponieważ nie musisz się schylać, aby wyciągnąć dziecko z łóżeczka MARSELL.

Łóżeczko Marsell Klupś 

 

 

Regulowane Dno 

 

Bez wątpienia łóżeczko niemowlęce powinno mieć możliwość regulacji poziomu wysokości dna. Podczas pierwszych miesięcy życia dziecka łóżeczko powinno być ustawione na najwyższym poziomie, aby ułatwić rodzicom schylanie się nad niemowlęciem, dbając tym samym o ich kręgosłup. Środkowy poziom przeznaczony jest dla dzieci zaczynających siadać i raczkować. Natomiast najniższy poziom przeznaczony jest dla maluchów, zaczynających wstawać bądź samodzielnie chodzących. Podsumowywując kolejne poziomy wysokości dna obniżamy w stosunku do wieku  maluszka. Łóżeczko MARSELL posiada możliwość regulacji dna aż na trzech poziomach: 52 cm, 39 cm i 26 cm.

 

 

Dno Łóżka


Między listwami dna łóżeczka znajdują się wolne przestrzenie dzięki czemu powietrze może swobodnie cyrkulować cały czas. Łatwość obiegu powietrza w materacu przede wszystkim pozwoli utrzymać jego higienę, a także zachowa jego właściwości. Wykonany w 100% z drewna sosnowego. Dno łóżka jest najbardziej narażone na obciążenia. Wzmocnienie dna zastosowaniem w bokch łóżka, listew osadzonych w specjalnych otworach. 

 

Pojemna i Dopasowana Szuflada TIMI


Pościel lub potrzebne akcesoria maluszka schowasz w pojemnej szufladzie. Fabrycznie dopasowana szuflada jest gwarancją wygodnego użytkowania. Szuflada zamontowana jest nad podłogą, pozwalając na swobodne otwieranie szuflady nawet po dywanie z długim włosiem. Prowadnice odpowiadają za komfortowe otwieranie i zamykanie szuflady.

 

Wygodny Materac do Łóżeczka Dziecięcego.

Na co należy zwrócić uwagę?

 

Przy wyborze łóżeczka, zwracamy uwagę na solidnie wykonanie oraz funkcjonalność. Chcąc zapewnić komfort dziecku należy wybrać odpowiedni materac. Dobry materac powinien posiadać odpowiednią twardość, mianowicie być średnio-twardy, ponieważ maluszek może ćwiczyć stabilność tułowia. Taki materac umożliwia równomiernie podpieranie ciała maluszka podczas snu. Średnio-twarde podłoże pomaga maluszkowi, obracającemu się na brzuszek w odpychaniu i podpieraniu się. Sprawiając że jego rączki nie zapadają się. Natomiast miękkie podłoże sprawia że maluszek zapada się i nie zmusza go do podejmowania aktywność. Największym minusem posiadania miękkiego materaca jest podwyższone ryzyko wystąpienia podduszenia oraz śmierci łóżeczkowej. Materace o dużej twardości są niewygodne oraz sprawiają że mięśnie maluszka podczas snu są napięte. Dobry materac powinien nie mieć miękkich wyżłobień, ponieważ maluszek się w nie zagłębia oraz jego pozycja pozostaje skrzywiona. Materiał powinien być przewiewny, aby zapewnić dobrą cyrkulację powietrza, zapewniając maluszkowi spokojny sen bez potu. Idealnym wyborem jest materac o średniej-twardości z wypełnieniem lateksowym, piankowym, oraz dodatkową wkładką  z kokosa, gryki czy końskiego włosia. Jako specjaliści rekomendujemy materace firm: BETICCO, RUCKEN, BABYMATEX, które odpowiednio zadbają o komfort oraz prawidłową pozycję kręgosłupa.

 

 

Dane Techniczne Produktu:

 

Wymiary:

Wymiar Wewnętrzny: 140 x 70 cm

 Wymiar Zewnętrzny: 145 x 77 x 93 cm

 

Wysokość dna (od podłoża):

52 cm

39 cm

26 cm

 

Materiał:

drewno sosnowe + MDF malowany + płyta wiórowa

 

Najważniejsze Cechy i Funkcje:

Trzy poziomy wysokości łóżeczka. 

Wyciągane szczeble.

Nakładki ochronne na górnej listwie.

Lakierowane atestowanymi wodnymi farbami eko.

Funkcja tapczanika.

Zdobienie/Aplikacja.

Wentylowane dno.

 

 

 

 

 

                        

 

 

 

 

 

 

 

 

                        

 

Szczegóły produktu

Wymiar wewnętrzny:
140x70 cm
Wymiar zewętrzny:
145x77x92 cm
Dodatkowe cechy i funkcje:
3 wysokości dna łóżeczka, wyjmowane szczebelki, funkcja tapczanika

Komentarze (0)

Produkt nie ma jeszcze opinii

4 zobacz ponizej produkty, ktore ogladali inni:

Produkt dodany do listy życzeń
Product added to compare.