Zabezpieczenia

DreamBaby Zabezpieczenie Okna Przesównego 2szt.
Dostępny
Zamek nadaje się do użytku z większością aluminiowych okien przesuwnych montowanych poziomo lub pionowo. Łatwy do zainstalowania lub zdemontowania gdy już jest niepotrzebny.Nie wymaga wiercenia dodatkowych otworów.Instalacja:1) Umieść zamek na prowadnicy ramy umożliwiając otwarcie okna NIE SZERZEJ NIŻ 10 cm.2) Dokręć za pomocą dołączonego klucza...
8,60 zł
DreamBaby Zabezpieczenie na Lodówkę
Dostępny
Zabezpieczenie na lodówkę lub zamrażarkę uniemożliwia dzieciom ich otwarcie. Może pasować również do innych urządzeń gospodarstwa domowego, które nie wytwarzają ciepła. 
10,40 zł
DreamBaby Zamknięcie Elastyczne Z Szyfrem
Dostępny
Zamknięcie elastyczne z szyfrem, dzięki sprytnemu systemowi szyfrowemu sprawi, że Twoje ciekawe świata dziecko nie będzie mogło dostać się do zabezpieczonych szafek.Odpowiednie do stosowania na gałkach drzwiowych i uchwytach drzwiowych w kształcie litery D.  
19,20 zł
Dreambaby Lever Door Lock Zabezpieczenie Drzwi
Ostatnie sztuki w magazynie
Zapobiega przedostawaniu się dzieci do potencjalnie niebezpiecznych miejsc, takich jak pralnie, garaże i inne pomieszczenia. Zabezpieczenie można zamontować na większości klamek. Zamek można łatwo włączyć/wyłączyć bez użycia klucza.
22,90 zł
DreamBaby Przyssawka Zabezpioeczająca Kwiatek
Dostępny
Zabezpieczenie skutecznie uniemożliwia maluchowki otwrcie szafek bądź szuflad.  Zabezpieczenie można stosować do: mebli emaliowanych, szafek laminowanych, szafek przeszklonych lub lustrzanych, drewna lakierowanego, drewnianych oklein i szafek metalowych, ceramiki. Montaż: Zabezpieczenie posiada taśmę samoprzylepną, należy przykleić zabezpieczenie w...
19,30 zł
DreamBaby Nakładka Na Krawędzie 8szt.
Dostępny
Nakładki pomagają ochronić Twoje dziecko przed urazami powstałymi na skutek uderzenia o ostre krawędzie stołów, szafek, Wykonane z miękkiego materiału. Opakowanie zawiera 8 nakładek.
15,90 zł
DreamBaby Zamknięcie Zabezpieczajce Do Szafek Ze Wskaźnikiem EZY-CHECK
Dostępny
Zamknięcie uniemożliwia otwarcie szafek, szóflad czy okien. Stosowane do uchwytów w kształcie litery D, jaki i również do gałek okrągłych. Rozszeża się maksymalnie do 9.5cm. EZY-CHECK pomaga sprawdzic czy zapezpieczenie zostało prawidłowo zamontowane. Kolor czerwony wskazuje że produkt jest otwarty, natomiast zielony oznacza zamknięcie i pełną ochronę.
13,60 zł
DreamBaby Plaster Zabezpieczający
Dostępny
Plaster zabezpieczający do piekarników, kuchenek mikrofalowych i innych elementów wyposażenia kuchni, zapobiegajacy otwarciu przez dziecko.
9,00 zł
DreamBaby Zaślepki Zabezpieczające Do Gniazdek Elektrycznych 12/4
Dostępny
Zaślepki pomagają w zapopbieganiu, wkładaniu różnych przedmiotów do gniazdek elektrycznych przez dzieci. Zestaw zawiera 12 szt. zaślepek i 4 szt. klucze. Montaż: Zaślepki wkładamy do nie używanych gniazdek elektrycznych. w celu demontarzu należy urzyć kluczyka, dołączonego do zestawu. Wkładamy kluczyk do dziurki, przekręcamy, a następnie lekko pociągamy...
11,00 zł
DreamBaby Zaślepki Zabezpieczające Na Gniazdka Eektryczne
Dostępny
Zaślepki pomagają w zapopbieganiu, wkładaniu różnych przedmiotów do gniazdek elektrycznych przez dzieci. Zestaw zawiera 9 szt. zaślepek i 3 szt. klucze. Montaż: Zaślepki wkładamy do nie używanych gniazdek elektrycznych. w celu demontarzu należy urzyć kluczyka, dołączonego do zestawu. Wkładamy kluczyk do dziurki, przekręcamy, a następnie lekko pociągamy do...
8,70 zł
Dreambaby Nakładki Piankowe Na Narożniki I Krawędzie 4szt.
  • Brak na magazynie
Brak na magazynie
Nakładki pomagają ochronić Twoje dziecko przed urazami powstałymi na skutek uderzenia o ostre krawędzie stołów czy szafek. Łatwość instalacji: naróznik posiada taśmę samoprzylepną, wystarczy przykleić w wybranym miejscu. Stosowany do wszystkich radzai mebli, taśma nie pozosatwia śladów. 
11,30 zł
DreamBaby Zabezpieczenie Do Szuflad 3szt.
  • Brak na magazynie
Brak na magazynie
Blokada do szuflad z prowadnicami. Dzięki blokadzie dzieko nie jest w stanie samodzielnie otworzyć szuflady. Montowane za pomocą śróbek. Opakowanie zawiera 3szt blokad.
11,50 zł
DreamBaby Ogranicznik Do Drzwi Wilk
  • Brak na magazynie
Brak na magazynie
Wykonane z miękkiej, eleastycznej pianki, łatwość montarzu, z łatwością zamontujesz ogranicznik na drzwich, wystarczy go wsunąć.Dzięki ogranicznikowi maluszek nie przytrzaśnie sobie paluszków drzwiami.Kształt Wilka
11,50 zł
DreamBaby Taśma Regulowana Zabezpieczająca Szafki
  • Brak na magazynie
Brak na magazynie
Elastyczna taśma rozciąga się do 25cm. Montaż za pomocą taśmy samoprzylepnej.  Regulowana taśma ze wskaźnikiem EZY-CHECK informuje czy blokada jest dobrze zabezpieczona. Kolor czerwony - szafka otwarta. Kolor zielony - szafka zabezpieczona.    
26,20 zł
DreamBaby Obrotowa Blokada Do Sprzętu AGD Ze Wskaźnikiem EZY-CHECK
  • Brak na magazynie
Brak na magazynie
Obrotowa blokada pomaga zabezpieczyc sprzęty AGD służy do zapezpieczenia: lodówek, mikrofalówek i innych sprzętów. EZY-CHECK pomaga sprawdzic czy blokada została prawidłowo zamontowana. Kolor czerwony wskazuje że produkt jest otwarty, natomiast zielony oznacza zamknięcie i pełną ochronę. Wykonana z termoodpornego plastiku.
16,60 zł
Pokazano 1-24 z 28 pozycji
Produkt dodany do listy życzeń
Product added to compare.