Zabezpieczenia

Zabezpieczenia

DreamBaby Zabezpieczenie Okna Przesównego 2szt.
 • ⭐ Nowość
Dostępny
Zamek nadaje się do użytku z większością aluminiowych okien przesuwnych montowanych poziomo lub pionowo. Łatwy do zainstalowania lub zdemontowania gdy już jest niepotrzebny.Nie wymaga wiercenia dodatkowych otworów.Instalacja:1) Umieść zamek na prowadnicy ramy umożliwiając otwarcie okna NIE SZERZEJ NIŻ 10 cm.2) Dokręć za pomocą dołączonego klucza...
8,60 zł
DreamBaby Zamknięcie Zabezpieczające
 • ⭐ Nowość
Ostatnie sztuki w magazynie
Zabezpieczenie pasuje do gałek oraz uchwytów w kształcie litery "D". Łatwość montarzu. Regulacja do 21cm.
13,40 zł
DreamBaby Zabezpieczenie na Lodówkę
 • ⭐ Nowość
Dostępny
Zabezpieczenie na lodówkę lub zamrażarkę uniemożliwia dzieciom ich otwarcie. Może pasować również do innych urządzeń gospodarstwa domowego, które nie wytwarzają ciepła. 
10,40 zł
DreamBaby Zamknięcie Elastyczne Z Szyfrem
 • ⭐ Nowość
Dostępny
Zamknięcie elastyczne z szyfrem, dzięki sprytnemu systemowi szyfrowemu sprawi, że Twoje ciekawe świata dziecko nie będzie mogło dostać się do zabezpieczonych szafek.Odpowiednie do stosowania na gałkach drzwiowych i uchwytach drzwiowych w kształcie litery D.  
19,20 zł
Dreambaby Nakładki Piankowe Na Narożniki I Krawędzie 4szt.
 • ⭐ Nowość
Ostatnie sztuki w magazynie
Nakładki pomagają ochronić Twoje dziecko przed urazami powstałymi na skutek uderzenia o ostre krawędzie stołów czy szafek. Łatwość instalacji: naróznik posiada taśmę samoprzylepną, wystarczy przykleić w wybranym miejscu. Stosowany do wszystkich radzai mebli, taśma nie pozosatwia śladów. 
11,30 zł
DreamBaby Zabezpieczenie Do Szuflad 3szt.
 • ⭐ Nowość
Dostępny
Blokada do szuflad z prowadnicami. Dzięki blokadzie dzieko nie jest w stanie samodzielnie otworzyć szuflady. Montowane za pomocą śróbek. Opakowanie zawiera 3szt blokad.
11,50 zł
DreamBaby Ogranicznik Do Drzwi Wilk
 • ⭐ Nowość
Ostatnie sztuki w magazynie
Wykonane z miękkiej, eleastycznej pianki, łatwość montarzu, z łatwością zamontujesz ogranicznik na drzwich, wystarczy go wsunąć.Dzięki ogranicznikowi maluszek nie przytrzaśnie sobie paluszków drzwiami.Kształt Wilka
11,50 zł
Dreambaby Lever Door Lock Zabezpieczenie Drzwi
 • ⭐ Nowość
Ostatnie sztuki w magazynie
Zapobiega przedostawaniu się dzieci do potencjalnie niebezpiecznych miejsc, takich jak pralnie, garaże i inne pomieszczenia. Zabezpieczenie można zamontować na większości klamek. Zamek można łatwo włączyć/wyłączyć bez użycia klucza.
22,30 zł
DreamBaby Przyssawka Zabezpioeczająca Kwiatek
 • ⭐ Nowość
Dostępny
Zabezpieczenie skutecznie uniemożliwia maluchowki otwrcie szafek bądź szuflad.  Zabezpieczenie można stosować do: mebli emaliowanych, szafek laminowanych, szafek przeszklonych lub lustrzanych, drewna lakierowanego, drewnianych oklein i szafek metalowych, ceramiki. Montaż: Zabezpieczenie posiada taśmę samoprzylepną, należy przykleić zabezpieczenie w...
19,30 zł
DreamBaby Nakładka Na Krawędzie 8szt.
 • ⭐ Nowość
Dostępny
Zabezpieczenia

DreamBaby Nakładka Na Krawędzie 8szt.

Dreambaby
Nakładki pomagają ochronić Twoje dziecko przed urazami powstałymi na skutek uderzenia o ostre krawędzie stołów, szafek, Wykonane z miękkiego materiału. Opakowanie zawiera 8 nakładek.
14,80 zł
DreamBaby Obrotowa Blokada Do Sprzętu AGD Ze Wskaźnikiem EZY-CHECK
 • ⭐ Nowość
Ostatnie sztuki w magazynie
Obrotowa blokada pomaga zabezpieczyc sprzęty AGD służy do zapezpieczenia: lodówek, mikrofalówek i innych sprzętów. EZY-CHECK pomaga sprawdzic czy blokada została prawidłowo zamontowana. Kolor czerwony wskazuje że produkt jest otwarty, natomiast zielony oznacza zamknięcie i pełną ochronę. Wykonana z termoodpornego plastiku.
16,60 zł
DreamBaby Zamknięcie Zabezpieczajce Do Szafek Ze Wskaźnikiem EZY-CHECK
 • ⭐ Nowość
Dostępny
Zamknięcie uniemożliwia otwarcie szafek, szóflad czy okien. Stosowane do uchwytów w kształcie litery D, jaki i również do gałek okrągłych. Rozszeża się maksymalnie do 9.5cm. EZY-CHECK pomaga sprawdzic czy zapezpieczenie zostało prawidłowo zamontowane. Kolor czerwony wskazuje że produkt jest otwarty, natomiast zielony oznacza zamknięcie i pełną ochronę.
13,60 zł
DreamBaby Plaster Zabezpieczający
 • ⭐ Nowość
Dostępny
Zabezpieczenia

DreamBaby Plaster Zabezpieczający

Dreambaby
Plaster zabezpieczający do piekarników, kuchenek mikrofalowych i innych elementów wyposażenia kuchni, zapobiegajacy otwarciu przez dziecko.
9,00 zł
DreamBaby Zamknięcia zabezpieczające 2szt.
 • ⭐ Nowość
Dostępny
Zamknięcie zabezpieczające pomoże Ci skutecznie uniemożliwi otwieranie szafek, szuflad przez dzieci. Zabezenie w kszatałcie litery L. Montaż: Zaślepki posiadają taśmę samoprzylepną, przyklejamy do miejsca w którym chcemy zamontować zamknięcie. Taśma samoprzylepna po zdemontowaniu nie pozostawia śladów.  
20,50 zł
DreamBaby Zaślepki Zabezpieczające Do Gniazdek Elektrycznych 12/4
 • ⭐ Nowość
Dostępny
Zaślepki pomagają w zapopbieganiu, wkładaniu różnych przedmiotów do gniazdek elektrycznych przez dzieci. Zestaw zawiera 12 szt. zaślepek i 4 szt. klucze. Montaż: Zaślepki wkładamy do nie używanych gniazdek elektrycznych. w celu demontarzu należy urzyć kluczyka, dołączonego do zestawu. Wkładamy kluczyk do dziurki, przekręcamy, a następnie lekko pociągamy...
9,00 zł
DreamBaby Zaślepki Zabezpieczające Na Gniazdka Eektryczne
 • ⭐ Nowość
Dostępny
Zaślepki pomagają w zapopbieganiu, wkładaniu różnych przedmiotów do gniazdek elektrycznych przez dzieci. Zestaw zawiera 9 szt. zaślepek i 3 szt. klucze. Montaż: Zaślepki wkładamy do nie używanych gniazdek elektrycznych. w celu demontarzu należy urzyć kluczyka, dołączonego do zestawu. Wkładamy kluczyk do dziurki, przekręcamy, a następnie lekko pociągamy do...
8,70 zł
DreamBaby Taśma Regulowana Zabezpieczająca Szafki
 • ⭐ Nowość
 • Brak na magazynie
Brak na magazynie
Elastyczna taśma rozciąga się do 25cm. Montaż za pomocą taśmy samoprzylepnej.  Regulowana taśma ze wskaźnikiem EZY-CHECK informuje czy blokada jest dobrze zabezpieczona. Kolor czerwony - szafka otwarta. Kolor zielony - szafka zabezpieczona.    
26,20 zł
DreamBaby Nakładka Na Narożnik 4szt.
 • ⭐ Nowość
 • Brak na magazynie
Brak na magazynie
Zabezpieczenia

DreamBaby Nakładka Na Narożnik 4szt.

Dreambaby
Nakładki pomagają ochronić Twoje dziecko przed urazami powstałymi na skutek uderzenia o ostre krawędzie stołów czy szafek.
9,00 zł
Pokazano 1-24 z 24 pozycji
Produkt dodany do listy życzeń
Product added to compare.

Ta strona korzysta z plików cookies aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie z serwisu oznacza zgodę na ich użycie. Czytaj więcej na temat plików cookies oraz polityki prywatności.