Lista produktów marki Rucken

Specjalizujemy się w produkcji doskonałych materacy dla dzieci.

 

W Polsce posiadamy jeden z najnowocześniejszych parków maszynowych z ponad 20-sto letnim doświadczeniem w cięciu pianki. Orientujemy się w trendach, wiemy, które pianki gwarantują długotrwałe i bezpieczne użytkowanie. Korzystamy tylko z uszlachetnianych przędz, które są przyjazne w dotyku oraz pozwalają szybko odprowadzić powstałą wilgoć.

To wszystko powoduje, że nasi technolodzy współpracując ze środowiskiem medycznym mają duże możliwości w kreacji nowoczesnych, antybakteryjnych i doskonałych jakościowo produktów.

 

Pierwsze 3 lata życia to kluczowy okres dla rozwoju dziecka.

Dziecko w pierwszych trzech latach życia poświęca na sen prawie dwukrotnie więcej czasu niż dorosły. Tylko w pierwszym roku dziecko potraja swoją wagę, a długość dziecka zwiększa się o 50%. Ważnym jest by tak intensywny rozwój dziecka szedł w parze ze zrównoważonym rozwojem kręgosłupa. Dlatego coraz więcej rodziców docenia szczególną rolę wyboru wysokiej jakości materacyka dla swojego maluszka.

Firma Rücken przywiązuje szczególną wagę do bezpiecznego rozwoju dziecka jak i komfortu snu.

 

Wentylacja materaca – klucz do higienicznego snu

W tym celu opracowaliśmy Air Pro – system połączonych pionowych i poziomych kanalików wentylacyjnych zintegrowanych ze specjalną, napowietrzającą siateczką 3D znajdującą się z boku pokrowca. Taki układ gwarantuje, że powietrze może swobodnie napływać także przez wnętrze materaca. Ogranicza to rozwój bakterii, pleśni oraz odprowadza nadmiar ciepła i powstałej podczas snu wilgoci, tworzy przyjazne środowisko do odpoczynku.

 

Dziecko z każdym dniem rośnie i zmienia się, a wkład materaca musi cały czas pozostać tak samo sprężysty i wolny od deformacji. Tylko pianki o wysokiej masie pozostają niezmienne.

Zawsze pytaj o gęstości pianek, z których wykonany jest materac!

Doskonałe pianki antybakteryjne – higieniczne, bardzo trwałe, optymalnie podpierają kręgosłup

Rodzice szczególnie doceniają unikalne na polskim rynku, wysoko elastyczne, antybakteryjne pianki. Z jednej strony bezpieczne także dla alergików a z drugiej wyjątkowo przewiewne i komfortowe. Warto zwrócić uwagę na wysoką masę tej pianki (HR 35) a w konsekwencji trwałość i gwarancję równomiernego podparcia kręgosłupa.

 

Pokrowiec powinien być higieniczny (srebro o właściwościach antybakteryjnych), łatwy do ściągnięcia i założenia. Musi być też przewiewny (siateczka napowietrzająca 3D) i przyjemny w dotyku

Warto również zwrócić uwagę na szlachetność zastosowanych dzianin w pokrowcach Rücken. Są one bardzo przyjemne w dotyku oraz wyjątkowo przewiewne. W istotny sposób poprawia to komfort użytkowania a także ogranicza ryzyko pocenia się.

 

Zastosowanie nitki srebra znacząco redukuje rozwój bakterii a zastosowane zamków 360° poprawia utrzymanie higieny i czystość materaca.

Drogi Rodzicu, jeżeli szukasz produktu o najwyższej jakości gwarantującej prawidłowy rozwój kręgosłupa Twojego dziecka oraz komfortowy sen zapoznaj się ofertą Rücken.

 

Pokazano 1-15 z 15 pozycji
Produkt dodany do listy życzeń
Product added to compare.