Nuk smoczek SPACE uspokajający silikonowy

Nuk smoczek SPACE uspokajający silikonowy

od: Nuk  |
kod produktu: 4008600314776 |
kod Bambino: 3795
Przedział wiekowy: 0-6m 2szt w pudełku
28,20 zł

Brak na magazynie
15 dni na zwrot towaru
2 lata gwarancji

Opis

Kolor smoczka wysyłamy losowo.

 

Cechy produktu:

  • Oryginalny kształt NUK – wzorowany na kobiecej piersi podczas karmienia piersią, który doskonale pasuje do ust dziecka w trakcie ssania
  • Bardzo duży otwór dla maksymalnej cyrkulacji powietrza i tym samym oddychania skóry – idealny dla wrażliwej skóry dziecka
  • Szczególnie płaska i cienka część ssąca – dla przyjemnego uczucia w ustach i dużej ilości miejsca na naturalny odruch ssania
  • Stabilny pojemnik transportowy wielokrotnego użytku
  • 0-6 miesięcy, 6-18 miesięcy, 18-36 miesięcy, bez BPA,
  • 1 lub 2 sztuki na opakowanie

 

Nowy smoczek NUK Space: dla szczególnie wrażliwej skóry dziecka

Nasze maluchy nie tylko mają swój rozum od samych narodzin, ale także mają zupełnie inne cechy fizyczne. Młoda i delikatna skóra niemowląt jest szczególnie wrażliwa. NUK opracował nowy smoczek NUK Space, aby zapewnić dzieciom najlepszą możliwą ochronę i najwyższy możliwy komfort przez cały czas. Urzeka szczególnie płaską i cienką częścią ssącą, która zapewnia wystarczającą ilość miejsca do naturalnego odruchu ssania. Dzięki temu smoczek NUK Space wygodnie mieści się w małych ustach. Ponad 95% dzieci akceptuje smoczek NUK. NUK Space posiada również szczególnie duże otwory, które zapewniają maksymalną cyrkulację powietrza i umożliwiają delikatnej skórze dziecka oddychać. Z tego powodu 99% matek poleciłoby smoczek NUK Space dla dzieci o delikatnej skórze*.

Ten model NUK jest dostępny w różnych wzorach. Urocze motywy zwierzęce 3D są dostępne w oszczędzającym miejsce opakowaniu, które można wykorzystać również jako opakowanie transportowe. Wystarczy pozwolić im zniknąć w torebce lub torbie pieluszkowej i mieć smoczki uspokajające NUK Space zawsze przy sobie gotowe do użycia. Skrzynka transportowa nadaje się również do higienicznego przygotowania w kuchence mikrofalowej. Możesz zatem cieszyć się swoim małym smoczkiem NUK Zoo przez długi czas.

Polecane przez ekspertów: smoczki NUK uspokajają jak nigdy dotąd

Ponieważ zdrowy ogólny rozwój Twojego dziecka jest dla nas szczególnie ważny, chcemy, aby każde dziecko miało naturalny i przyjazny dla szczęki smoczek NUK. Dzięki dalszemu rozwojowi przyjaznego szczękom oryginalnego kształtu NUK smoczki NUK są kojące jak nigdy dotąd. Ze względu na swój znany kształt, smoczek ten dobrze zaakceptują nawet niemowlęta karmione piersią. Matki karmiące piersią potwierdziły, że smoczek NUK nie przeszkadza w karmieniu piersią*.

Ponadto smoczki NUK nie powodują niewspółosiowości zębów i szczęk. Gwarantuje to wąska, płaska i cienka część ssąca. Minimalizuje nacisk na małe zęby i szczękę. Jeszcze jeden powód, dla którego nowy smoczek NUK jest równie ceniony i polecany przez położne, pediatrów i ortodontów.

NUK Space ma swój własny dom: praktyczny pacifier box. Pozwala to na higieniczne przygotowanie smoczka w kuchence mikrofalowej oraz na jego transport i nieustanne przechowywanie w sposób czysty i bezpieczny.

 

 

Komentarze (0)

Produkt nie ma jeszcze opinii

8 zobacz ponizej produkty, ktore ogladali inni:

Produkt dodany do listy życzeń
Product added to compare.