Chicco szczotka do butelek

Chicco szczotka do butelek

od: Chicco  |
kod produktu: 8059147060073 |
kod Bambino: 3820
Kolor: 2w1
25,00 zł

Dostępny produkt z innymi opcjami
15 dni na zwrot towaru
2 lata gwarancji

Opis

Chicco Szczotka do butelek i smoczków 3 w 1

          Poręczna szczotka wykonana z plastiku i nylonowego włosia do mycia butelek dla niemowląt.  Została zaprojektowana tak, aby skutecznie czyścić akcesoria bez niszczenia wewnętrznej powierzchni. Pasuje do każdej butelki. W uchwycie schowana jest mniejsza szczotka do mycia smoczków i akcesoriów oraz praktyczne szczypce do wyjmowania akcesoriów po sterylizacji bądź wyparzaniu. Wiek 0m+.

 

Chicco Szczotka do butelek i smoczków 2 w 1

        Poręczna szczotka wykonana z plastiku i nylonowego włosia do mycia butelek dla niemowląt.  Została zaprojektowana tak, aby skutecznie czyścić akcesoria bez niszczenia wewnętrznej powierzchni. Pasuje do każdej butelki. W uchwycie schowana jest mniejsza szczotka do mycia smoczków i akcesoriów.  Z wbudowaną praktyczną zawieszką. Wiek 0m+.

CHICCO szczotka silikonowa do butelek i smoczków

         Miękka, silikonowa szczotka do łatwego i higienicznego czyszczenia butelek dla niemowląt - najlepszy pomocnik każdej mamy.Szczotka do mycia butelek i akcesoriów zapewnia dokładne czyszczenie bez zagrożenia uszkodzenia butelki.Bardzo miękka, dzięki czemu nie rysuje powierzchni butelki, jeszcze bardziej higieniczna (wykonana z silikonu), łatwa do czyszczenia.

 

Komentarze (0)

Produkt nie ma jeszcze opinii

8 zobacz ponizej produkty, ktore ogladali inni:

Produkt dodany do listy życzeń
Product added to compare.