Britax Romer Baby-Safe 2 i-Size Fotelik samochodowy

Britax Romer Baby-Safe 2 i-Size Fotelik Samochodowy 0-13 kg

od: Britax Romer  |
kod produktu: 4000984192667 |
kod Bambino: 3211

BABY-SAFE² i-SIZE

i-Size: bezpieczeństwo Twojego rosnącego maleństwa bez kompromisów
 
Premium Line
 

BABY-SAFE² i-SIZE towarzyszy Twojemu dziecku od urodzenia do 15 miesiąca. Dzięki wyjmowanej wkładce dla noworodków i technologii płaskiego ułożenia, nosidełko zapewnia ergonomiczną pozycję dla Twojego dziecka i wystarczająco dużo miejsca, aż maluch osiągnie 83 cm wzrostu. Wszystko z myślą o tym, by Twoje dziecko miało zapewnione bezpieczeństwo i wygodę w każdej podróży.

Warto wiedzieć: BABY-SAFE² i-SIZE w połączeniu z BABY-SAFE i-SIZE BASE oraz BABY-SAFE i-SIZE FLEX BASE został przetestowany przez ADAC (ADAC Online 10/2018) otrzymując opinię “DOBRY” oraz ocenę 1.7.

Regulacja siedziska
Nie
Regulacja wysokości pasów:
Tak
Uprząż:
5 punktowa
Sprawdź pełną specyfikacje
Kolory - Baby Safe2 i-Size
 • Cosmos Black
 • Storm Grey
 • Moonlight Blue
 • Burgundy Red
 • Blue Marble
 • Grey Marble
 • Graphite Marble
 • Cool Flow - Black
 • Cool Flow - Blue
 • Cool Flow - Silver
 • Nordic Grey
849,00 zł

Na zamówienie
15 dni na zwrot towaru
2 lata gwarancji

Opis

Zalety fotelika BABY-SAFE² i-SIZE

 

 

Dla rosnącego maluszka – odpowiedni od urodzenia do wieku 15 miesięcy

Fotelik BABY-SAFE2 i-SIZE został zaprojektowany w sposób zgodny z nowym standardem bezpieczeństwa dla fotelików samochodowych ECE R129 (i-Size) i jest odpowiedni dla dziecka od urodzenia do wieku 15 miesięcy, aż do osiągnięcia wzrostu 83 cm. Nosidełko jest wyposażone we wkładkę dla noworodka zapewniającą dodatkowe podparcie oraz pochłanianie energii w razie uderzenia. Wkładkę można wyjąć, a wysokość zagłówka wyregulować tak, aby uzyskać więcej miejsca, gdy Twoje dziecko urośnie.

Opatentowana technologia płaskiego ułożenia dziecka zapewniająca bezpieczeństwo i wygodę

Rozumiemy jak trudno jest dobrać odpowiednią pozycję leżącą dla noworodka podczas podróży samochodem. Ponieważ mięśnie Twojego maleństwa nie są jeszcze wystarczająco rozwinięte, lepsza będzie pozycja leżąca, która jest bezpieczniejsza w razie uderzenia. BABY-SAFE2 i-SIZE jest wyposażone w naszą opatentowaną technologię płaskiego ułożenia dziecka, która zapewnia łatwe rozwiązanie – regulacja zagłówka powoduje jednocześnie regulację pozycji leżącej. Możesz zapewnić swojemu maleństwu jeszcze lepszą pozycję leżącą korzystając z nosidełka wraz z BAZĄ BABY-SAFE i-SIZE FLEX BASE w niektórych samochodach.

 

Pierwsze podróże z dzieckiem bez zmartwień

Dzieci, a szczególnie noworodki, to najbardziej narażeni pasażerowie na drodze i wymagają szczególnej ochrony przed każdym potencjalnym uderzeniem. Dlatego właśnie skupiamy się na rozwijaniu, testowaniu, ulepszaniu i produkowaniu fotelików samochodowych dla dzieci utrzymując możliwie najwyższe standardy bezpieczeństwa. Wykraczamy poza surowe wymagania testów zgodnych z nowym standardem bezpieczeństwa dla fotelików samochodowych (ECE R129). Kupując BABY-SAFE2 i-SIZE otrzymujesz naszą wiedzę, umiejętności i poświęcenie się bezpieczeństwu Twojego dziecka, dzięki czemu ze spokojem możesz cieszyć się każdą podróżą ze swoim małym skarbem.

 

 

Nagrody i wyróżnienia fotelika BABY-SAFE² i-SIZE

 

Award Stiftung Warentest 2018

StiWa 10/2018

StiWa 10/2018

ADAC 2018

ADAC 10/2018

ÖAMTC 2018

ÖAMTC 10/2018

ÖAMTC 10/2018

null

 

 

 

 

 

Waga produktu to zaledwie 4,8kg,

 

Wymiary produktu:

 

 

 

VIDEO INSTRUKCJE

 

Trening 

 

Instalacja fotelika

 

Jak dopasować akcesoria

 

 

Informacje dodatkowe:

 

Na bazie

W tych chwilach, gdy dziecko śpi i trzeba je przemieścić albo umieścić w samochodzie bez zakłócania snu, opiekun dziecka naprawdę doceni nasz fotelik dla niemowląt z bazą. W przypadku, gdy podstawa jest stabilnie zamontowana w samochodzie, fotelik można łatwo wpiąć lub wypiąć z bazy jednym przyciśnięciem, bez kłopotów i bez przeszkadzania dziecku. Fotelik BABY-SAFE² i-SIZE z bazą FLEX BASE lub bazą BASE może być używany w pozycjach zatwierdzonych przez i-Size i w większości samochodów z systemem ISOFIX (sprawdź przez wyszukiwarkę FIT FINDER® lub na liście pojazdów)

Przymocowany pasami bezpieczeństwa

Ten fotelik może być zainstalowany za pomocą trójpunktowych pasów bezpieczeństwa samochodu. To wygodny wybór, jeżeli zamierzasz przenosić fotelik pomiędzy samochodami, które mogą nie mieć punktów mocowania ISOFIX. Prowadnice pasa na foteliku pomogą w prawidłowej jego instalacji. Zanim kupisz fotelik, zajrzyj do podręcznika użytkowania samochodu i sprawdź zatwierdzone pozycje, poproś też sprzedawcę o montaż testowy w Twoim samochodzie (poproś, by przeprowadził go pracownik wyszkolony przez Britax Römer)

Zatwierdzone do użytku w samolotach

W trakcie podróży samolotem nasze foteliki i nosidełka dla niemowląt zapewnią Twojemu maleństwu ochronę oraz komfort. Przed wejściem z dzieckiem na pokład samolotu sprawdź, czy Twój fotelik widnieje na naszej liście produktów wyposażonych w atest na podróże samolotem. Niektóre z naszych fotelików samochodowych są dostosowane do montażu przy użyciu samolotowych pasów bezpieczeństwa, natomiast inne mogą wymagać zainstalowania dodatkowych akcesoriów samolotowych. Celem uzyskania dalszych informacji prosimy skontaktować się z linią lotniczą.

 

 

Na wózku

Podczas aktywnych dni poza domem lub samochodem możesz ułatwić sobie przemieszczanie umieszczając nosidełko na wózku. Po prostu wyjmij fotelik ze swoim maleństwem z samochodu, bezpiecznie przypnij go do wózka —i gotowe! Wszystkie foteliki dla niemowląt Britax Römer mogą być montowane na dowolnym wózku Britax z naszymi adapterami CLICK & GO®, a ponadto są także kompatybilne z wózkami innych wiodących producentów. Niektóre adaptery są dostępne jako akcesoria Britax Römer, inne mogą zostać nabyte u właściwego producenta wózka.

Na bazie

Nasze nosidełka mogą być też używane z naszymi bazami, co pozwala na łatwy i bezpieczny montaż. Baza pozostaje zamontowana w samochodzie, a nosidełko można wpiąć lub wypiąć z bazy w zależność od potrzeb. Nosidełko BABY-SAFE2 i-SIZE może być używane zarówno z bazą BABY-SAFE i-SIZE FLEX BASE, jak i BABY-SAFE i-SIZE BASE. Dla samochodów z pochylonymi siedzeniami rekomendujemy używanie bazy FLEX BASE, ponieważ pozwala ona na regulowanie kąta nachylenia bazy, zapewniając dziecku wygodniejszą i bezpieczną pozycję leżącą. Sprawdź naszą listę pojazdów, by upewnić się, że baza jest kompatybilna z Twoim autem.

Szczegóły produktu

Regulacja siedziska
Nie
Regulacja wysokości pasów:
Tak
Uprząż:
5 punktowa
Waga (kg):
4,8
Wiek dziecka (około):
0-2 lat
Wkładka dla noworodka:
Tak
Zgodny z i-Size:
Tak
Kraj pochodzenia produktu:
Niemcy
Dodatkowa ochrona boczna:
Tak
Kierunek montażu fotela:
RWF - Tyłem do kierunku jazdy
Dopuszczony do użytku na pokładzie samolotu:
Tak
Baza w zestawie / wbudowany Isofix:
Nie
Ocena ADAC:
4
Budka:
Tak
Kategoria ECE R44/04:
0+ (0 - 13 kg)
Możliwość montażu na bazie:
Tak
Kategoria I-Size:
I-Size (40 - 83 cm)
Ocena ADAC z bazą:
4
Montaż tyłem od do:
0-13 kg
Filtr UV w budce:
Tak
Montaż przodem od do:
-
Bc:
Tak
Metoda montażu:
ISOFIX i/lub pasy bezpieczeństwa
Możliwość czyszczenia tapicerki:
Tak

Powiązane produkty

Komentarze (0)

Brak opini

11 zobacz ponizej produkty, ktore ogladali inni:

Produkt dodany do listy życzeń
Product added to compare.

Promocja Bebetto

Ta strona korzysta z plików cookies aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie z serwisu oznacza zgodę na ich użycie. Czytaj więcej na temat plików cookies oraz polityki prywatności.