Fotelik samochowy Britax Romer Baby-Safe
Fotelik samochowy Britax Romer Baby-Safe
Fotelik samochowy Britax Romer Baby-Safe
Fotelik samochowy Britax Romer Baby-Safe
Fotelik samochowy Britax Romer Baby-Safe
Fotelik samochowy Britax Romer Baby-Safe
Fotelik samochowy Britax Romer Baby-Safe
Fotelik samochowy Britax Romer Baby-Safe
Fotelik samochowy Britax Romer Baby-Safe
Fotelik samochowy Britax Romer Baby-Safe

Britax Romer Baby-Safe Fotelik Samochodowy 0-13 kg

od: Britax Romer  |
kod produktu: 4000984196597 |
kod Bambino: 3221

BABY-SAFE

 

Lekki i wygodny
 
 
BABY-SAFE udowadnia, że mobilność nie oznacza kompromisów. Przemyślane rozwiązania zapewniają bezpieczeństwo i komfort w lekkiej obudowie.
Kraj pochodzenia produktu:
Niemcy
Kierunek montażu fotela:
RWF - Tyłem do kierunku jazdy
Baza w zestawie / wbudowany Isofix:
Nie
Sprawdź pełną specyfikacje
Kolory - Britax Romer Baby-Safe
  • Moonlight Blue
  • Wine Rose
  • Cosmos Black
  • Storm Grey
499,00 zł

Na zamówienie
15 dni na zwrot towaru
2 lata gwarancji

Opis

Zalety fotelika Britax Romer Baby-Safe

 

Wygodne bezpieczeństwo

 

Wygodne bezpieczeństwo

BABY-SAFE tworzy bezpieczne i wygodne środowisko dla Twojego dziecka podczas każdej podróży.. Miękko wyściełane skrzydła boczne otulają Twoje dziecko w ochronnej obudowie fotelika, a zagłówek i wbudowana poduszka zapewniają wygodne dopasowanie i naturalną pozycję leżącą dla małych dzieci. Możesz usunąć poduszkę by zapewnić swojemu dziecku więcej miejsca, gdy podrośnie.

Wszechstronność i wygoda

 

Wszechstronność i wygoda

Lekkie i proste w użytkowaniu nosidełko BABY-SAFE to wszechstronność i wygoda, która pozwala Ci na szybkie przeniesienie nosidełka z samochodu na wózek. W samochodzie możesz je zainstalować korzystając z trójpunktowych pasów bezpieczeństwa lub na bazach BABY-SAFE ISOFIX BASE i BABY-SAFE BELTED BASE. Dzięki systemowi CLICK & GO® nosidełko może być umieszczone na dowolnym wózku Britax.

 

 

 

Nagrody i wyróżnienia fotelika Britax Romer Baby-Safe

 

Award Loved by Parents UK 2012

 

 

 

 

 

 

Cechy fotelika Britax Romer Baby-Safe

 

 

 

 

 

Montaż

 

Na bazie

W tych chwilach, gdy dziecko śpi i trzeba je przemieścić albo umieścić w samochodzie bez zakłócania snu, opiekun dziecka naprawdę doceni nasz fotelik dla niemowląt z bazą. W przypadku, gdy podstawa jest stabilnie zamontowana w samochodzie, fotelik można łatwo wpiąć lub wypiąć z bazy jednym przyciśnięciem, bez kłopotów i bez przeszkadzania dziecku. Sprawdź na liście pojazdów lub poprzez FIT FINDER® na stronie produktu, czy dana baza do nosidełka jest kompatybilna z Twoim samochodem.

Przymocowany pasami bezpieczeństwa

Ten fotelik może być zainstalowany za pomocą trójpunktowych pasów bezpieczeństwa samochodu. To wygodny wybór, jeżeli zamierzasz przenosić fotelik pomiędzy samochodami, które mogą nie mieć punktów mocowania ISOFIX. Prowadnice pasa na foteliku pomogą w prawidłowej jego instalacji. Zanim kupisz fotelik, zajrzyj do podręcznika użytkowania samochodu i sprawdź zatwierdzone pozycje, poproś też sprzedawcę o montaż testowy w Twoim samochodzie (poproś, by przeprowadził go pracownik wyszkolony przez Britax Römer).

Zatwierdzone do użytku w samolotach

W trakcie podróży samolotem nasze foteliki i nosidełka dla niemowląt zapewnią Twojemu maleństwu ochronę oraz komfort. Przed wejściem z dzieckiem na pokład samolotu sprawdź, czy Twój fotelik widnieje na naszej liście produktów wyposażonych w atest na podróże samolotem. Niektóre z naszych fotelików samochodowych są dostosowane do montażu przy użyciu samolotowych pasów bezpieczeństwa, natomiast inne mogą wymagać zainstalowania dodatkowych akcesoriów samolotowych. Celem uzyskania dalszych informacji prosimy skontaktować się z linią lotniczą.

 

 

System Podróżny

 

Na wózku

Podczas aktywnych dni poza domem lub samochodem możesz ułatwić sobie przemieszczanie umieszczając nosidełko na wózku. Po prostu wyjmij fotelik ze swoim maleństwem z samochodu, bezpiecznie przypnij go do wózka —i gotowe! Wszystkie foteliki dla niemowląt Britax Römer mogą być montowane na dowolnym wózku Britax z naszymi adapterami CLICK & GO®, a ponadto są także kompatybilne z wózkami innych wiodących producentów. Niektóre adaptery są dostępne jako akcesoria Britax Römer, inne mogą zostać nabyte u właściwego producenta wózka.

Na bazie

Nasze nosidełka mogą być też używane z naszymi bazami, co pozwala na łatwy i bezpieczny montaż. Baza pozostaje zamontowana w samochodzie, a nosidełko można wpiąć lub wypiąć z bazy w zależność od potrzeb. Nosidełka BABY-SAFE i BABY-SAFE PLUS SHR II mogą być używane zarówno z bazą BABY-SAFE ISOFIX BASE, jak i BABY-SAFE BELTED BASE. Baza ISOFIX BASE pozostaje zamontowana w samochodzie za pomocą łączy ISOFIX, a BELTED BASE instaluje się za pomocą 3-punktowych samochodowych pasów bezpieczeństwa. Sprawdź naszą listę pojazdów, by upewnić się, że baza jest kompatybilna z Twoim autem.

Szczegóły produktu

Kraj pochodzenia produktu:
Niemcy
Kierunek montażu fotela:
RWF - Tyłem do kierunku jazdy
Baza w zestawie / wbudowany Isofix:
Nie
Budka:
Tak
Regulacja zagłówka:
Tak
Bc:
Tak
Dodatkowa ochrona boczna:
Nie
Dopuszczony do użytku na pokładzie samolotu:
Brak danych
Kategoria ECE R44/04:
0+ (0 - 13 kg)
Kategoria I-Size:
-
Montaż tyłem od do:
0-13 kg
Montaż przodem od do:
-
Metoda montażu:
ISOFIX i/lub pasy bezpieczeństwa
Wiek dziecka (około):
0-2 lat
Wkładka dla noworodka:
Tak
Zgodny z i-Size:
Nie

Komentarze (0)

Brak opini

11 zobacz ponizej produkty, ktore ogladali inni:

Produkt dodany do listy życzeń
Product added to compare.

Promocja Bebetto

Ta strona korzysta z plików cookies aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie z serwisu oznacza zgodę na ich użycie. Czytaj więcej na temat plików cookies oraz polityki prywatności.