Klupś Luna kołyska z opuszczanym bokiem Łóżeczko 120x60
Klupś Luna kołyska z opuszczanym bokiem Łóżeczko 120x60
Klupś Luna kołyska z opuszczanym bokiem Łóżeczko 120x60
Klupś Luna kołyska z opuszczanym bokiem Łóżeczko 120x60
Klupś Luna kołyska z opuszczanym bokiem Łóżeczko 120x60
Klupś Luna kołyska z opuszczanym bokiem Łóżeczko 120x60
Klupś Luna kołyska z opuszczanym bokiem Łóżeczko 120x60
Klupś Luna kołyska z opuszczanym bokiem Łóżeczko 120x60

Klupś Luna kołyska z opuszczanym bokiem Łóżeczko 120x60

od: Klupś  |
kod produktu: 5902022534158 |
kod Bambino: 1453
Wymiar wewnętrzny:
120 x 60 cm
Wymiar zewętrzny:
127 x 67 x 95 cm
Dodatkowe cechy i funkcje:
System kołysania, Nakładki ochronne na górną listwę
Sprawdź pełną specyfikacje
Kolor: Biały
1 196,00 zł

Dostępny - Wysyłka 24H
15 dni na zwrot towaru
2 lata gwarancji

Dodaj przydatne akcesoria

Opis

 

 

 

Klupś LUNA Łóżeczko-Kołyska z Opuszczanym Bokiem 120 x 60 cm

Łóżeczko to bez wątpienia najważniejszy mebel w którym maluszek będzie spędzać wiele czasu, dlatego tak ważny jest odpowiedni jego wybór. Wybierając łóżeczka firmy Klupś masz pewność, że otrzymujesz wysokiej jakości produkt wyprodukowany w polskiej fabryce. Wygoda i bezpieczeństwo to najważniejsze czynniki na które trzeba zwrócić uwagę. Funkcjonalność i dodatkowe udogodnienia są równie ważnym atutem łóżeczka LUNA.

  klups luna  

Solidne wykonanie - gwarancją na lata

Wysoka jakość drewna sosnowego, wynika z wyselekcjonowania go na etapie cięcia w tartaku. Drewno sosnowe pierwszego gatunku, służy do produkcji barierki ochronnej, i dna łóżeczka. Solidne materiały gwarantują bezpieczeństwo oraz długi okres użytkowania. Łóżeczko lakierowane atestowanymi wodnymi farbami ekologicznymi, które są bezpieczne dla dzieci.

 Funkcjonalność i Unikatowy Design


Łóżeczko dziecięce LUNA wyróżnia się funkcją kołysania oraz klasycznym ponadczasowym stylem. Z funkcji kołysania możesz skorzystać podczas usypiania maluszka. Blokada kołyski pozwala na użytkowanie łóżeczka w tradycyjnym stylu. Mechanizm jest płynny i wydaje ciche dźwięki tik-tak, które pomagają w usypianiu niemowlęcia


Łóżeczko z gryzakiem

 

Ząbkujące dzieci mają swoje hobby, znane każdemu rodzicowi. Na boku łóżeczka zamontowane są gryzaki, które mają postać długich nakładek. Maluszek używając gryzaków masuje dziąsła, pomagając sobie w bólu, swędzeniu czy opuchliźnie dziąseł. Dziecko spędza w łóżeczku sporo czasu nakładki dostarczają mu rozrywki podczas leżakowania. Równie ważną zaletą posiadania wbudowanego gryzaka w łóżeczku dziecięcym jest zapobieganie połknięcia kawałka drewna, farby oraz zapobiega powstawaniu zarysowań lakieru, pozwalając na długi okres użytkowania łóżeczka w idealnym stanie.


 

 

Pojemna i Dopasowana Szuflada


Fabrycznie dopasowana szuflada jest gwarancją wygodnego użytkowania. Szuflada zamontowana jest nad podłogą, pozwalając na swobodne otwieranie szuflady nawet po dywanie z długim włosiem. Prowadnice odpowiadają za komfortowe otwieranie i zamykanie szuflady.


Regulowane Dno 


Bez wątpienia łóżeczko niemowlęce powinno mieć możliwość regulacji poziomu wysokości dna. Podczas pierwszych miesięcy życia dziecka łóżeczko powinno być ustawione na najwyższym poziomie, aby ułatwić rodzicom schylanie się nad niemowlęciem, dbając tym samym o ich kręgosłup. Środkowy poziom przeznaczony jest dla dzieci zaczynających siadać i raczkować. Natomiast najniższy poziom przeznaczony jest dla maluchów, zaczynających wstawać bądź samodzielnie chodzących. Podsumowywując kolejne poziomy wysokości dna obniżamy w stosunku do wieku  maluszka. Łóżeczko LUNA posiada możliwość regulacji dna aż na trzech poziomach: 62 cm, 47 cm i 32 cm.  


Opuszczana Barierka Ochronna


Funkcjonalność i wygoda są naszym priorytetem. Opuszczana barierka ochronna ułatwia wyjmowanie niemowlęcia z łóżeczka oraz jego wkładanie do łóżeczka. Opuszczana barierka sprawia że łóżeczko może być wykorzystywane jako przewijak. Niesamowicie przydatna funkcja, kiedy rodzice nie dysponują dużą przestrzenią.

 

Wygodny Materac do Łóżeczka Dziecięcego.

Na co należy zwrócić uwagę?

 

 

Przy wyborze łóżeczka, zwracamy uwagę na solidnie wykonanie oraz funkcjonalność. Chcąc zapewnić komfort dziecku należy wybrać odpowiedni materac. Dobry materac powinien posiadać odpowiednią twardość, mianowicie być średnio-twardy, ponieważ maluszek może ćwiczyć stabilność tułowia. Taki materac umożliwia równomiernie podpieranie ciała maluszka podczas snu. Średnio-twarde podłoże pomaga maluszkowi, obracającemu się na brzuszek w odpychaniu i podpieraniu się. Sprawiając że jego rączki nie zapadają się. Natomiast miękkie podłoże sprawia że maluszek zapada się i nie zmusza go do podejmowania aktywność. Największym minusem posiadania miękkiego materaca jest podwyższone ryzyko wystąpienia podduszenia oraz śmierci łóżeczkowej. Materace o dużej twardości są niewygodne oraz sprawiają że mięśnie maluszka podczas snu są napięte. Dobry materac powinien nie mieć miękkich wyżłobień, ponieważ maluszek się w nie zagłębia oraz jego pozycja pozostaje skrzywiona. Materiał powinien być przewiewny, aby zapewnić dobrą cyrkulację powietrza, zapewniając maluszkowi spokojny sen bez potu. Idealnym wyborem jest materac o średniej-twardości z wypełnieniem lateksowym, piankowym, oraz dodatkową wkładką  z kokosa, gryki czy końskiego włosia. Jako specjaliści rekomendujemy materace firm: BETICCO, RUCKEN, BABYMATEX, które odpowiednio zadbają o komfort oraz prawidłową pozycję kręgosłupa.

 
 
 LUNA klupś otwarta szuflada
 Opuszczany bok łóżeczka Luna

Dane Techniczne Produktu:

 

Wymiary:

Wymiar Wewnętrzny: 120 x 60 cm

 Wymiar Zewnętrzny: 127 x 67 x 95 cm

 

Wysokość dna (od podłoża):

62 cm

47 cm

32 cm

 

Materiał:

malowany MDF + drewno sosnowe

 

Najważniejsze Cechy i Funkcje:

Trzy poziomy wysokości łóżeczka. 

Nakładki ochronne na górnej listwie.

Lakierowane atestowanymi wodnymi farbami eko.

System kołysania.

 

 

 

 

Szczegóły produktu

Wymiar wewnętrzny:
120 x 60 cm
Wymiar zewętrzny:
127 x 67 x 95 cm
Dodatkowe cechy i funkcje:
System kołysania, Nakładki ochronne na górną listwę
Opuszczany bok:
Tak
Pokrycie:
Ekologiczne farby wodne
Szuflada w zestawie:
Tak
Regulacja dna łóżeczka:
Tak, trzystopniowa tegulacja dna: 62 cm, 47 cm, 32 cm

Komentarze (0)

Produkt nie ma jeszcze opinii

8 zobacz ponizej produkty, ktore ogladali inni:

Produkt dodany do listy życzeń
Product added to compare.