Klupś Marsell Łóżeczko 140x70
Klupś Marsell Łóżeczko 140x70
Klupś Marsell Łóżeczko 140x70
Klupś Marsell Łóżeczko 140x70
Klupś Marsell Łóżeczko 140x70
Klupś Marsell Łóżeczko 140x70

Klupś Marsell Łóżeczko 140x70

od: Klupś  |
kod produktu: 5902022534073 |
kod Bambino: 1438
Wymiar wewnętrzny:
140x70 cm
Wymiar zewętrzny:
145x77x92 cm
Dodatkowe cechy i funkcje:
3 wysokości dna łóżeczka, wyjmowane szczebelki, funkcja tapczanika
Sprawdź pełną specyfikacje
Kolor: Łóżeczko 140x70
948,00 zł

Brak na magazynie
15 dni na zwrot towaru
2 lata gwarancji

Powiązane produkty

Opis

 

 

Klupś Marsell Łóżeczko 140 x 70 

Łóżeczko to bez wątpienia najważniejszy mebel w którym maluszek będzie spędzać wiele czasu, dlatego tak ważny jest odpowiedni jego wybór. Wybierając łóżeczka firmy Klupś masz pewność, że otrzymujesz wysokiej jakości produkt wyprodukowany w polskiej fabryce. Wygoda i bezpieczeństwo to najważniejsze czynniki na które należy zwrócić uwagę. Funkcjonalność i dodatkowe udogodnienia są równie ważnym atutem łóżeczka Marsell.

 

 Pokoik Marsell Klups

 

Naturalne Materiały

 

Decydując się na łóżeczko Marsell masz pewność że jest to produkt w 100% bezpieczny i solidnie wykonany. Wyselekcjonowane drewno sosnowe pierwszego gatunku nadaje całej konstrukcji stabilności i trwałości. Łóżeczko Marsell lakierowane, atestowanymi wodnymi farbami ekologicznymi, które są bezpieczne dla dzieci. Wysoka jakość materiałów, pozwala na długi okres użytkowania nawet przez przyszłe pokolenia.

 

Łóżeczko niemowlęce z gryzakiem

 

Ząbkujące dzieci mają swoje hobby, znane każdemu rodzicowi. Na boku łóżeczka zamontowane są gryzaki, które mają postać długich nakładek. Maluszek używając gryzaków masuje dziąsła, pomagając sobie w bólu, swędzeniu czy opuchliźnie dziąseł. Dziecko spędza w łóżeczku sporo czasu nakładki dostarczają mu rozrywki podczas leżakowania. Równie ważną zaletą posiadania wbudowanego gryzaka w łóżeczku dziecięcym jest zapobieganie połknięcia kawałka drewna, farby oraz zapobiega powstawaniu zarysowań lakieru, pozwalając na długi okres użytkowania łóżeczka w idealnym stanie.

 

Funkcjonalność i Unikatowy Design

 

Łóżeczko niemowlęce z łatwością zmienisz w łóżeczko dla przedszkolaka. Łóżeczko tapczanowe uzyskasz poprzez zdjęcie bocznych barierek, oraz zamontowanie odpowiednich listew. Zaoszczędzone w ten sposób pieniądze zasilą Twój budżet na inne wydatki. Przepiękne drewniane zdobienia dodadzą ciepła pomieszczeniu. 

Łóżeczko Marsell Klupś

Większa samodzielność

 

Starszy maluch nie zawsze chce spędzać dużą ilość czasu w łóżeczku, ponieważ jest bardziej ciekawy otaczającego go świata. Wyjmowane 3 szczebelki pomagają zarówno Tobie jak i Twojemu dziecku. Wyjęcie szczebelków tworzy przejście umożliwiając maluchowi samodzielnie i swobodnie wyjście z łóżeczka. Takie rozwiązanie pomaga odciążyć Twój kręgosłup, ponieważ nie musisz się schylać, aby wyciągnąć dziecko z łóżeczka MARSELL.

 

Regulowane Dno 

 

Bez wątpienia łóżeczko niemowlęce powinno mieć możliwość regulacji poziomu wysokości dna. Podczas pierwszych miesięcy życia dziecka łóżeczko powinno być ustawione na najwyższym poziomie, aby ułatwić rodzicom schylanie się nad niemowlęciem, dbając tym samym o ich kręgosłup. Środkowy poziom przeznaczony jest dla dzieci zaczynających siadać i raczkować. Natomiast najniższy poziom przeznaczony jest dla maluchów, zaczynających wstawać bądź samodzielnie chodzących. Podsumowywując kolejne poziomy wysokości dna obniżamy w stosunku do wieku  maluszka. Łóżeczko MARSELL posiada możliwość regulacji dna aż na trzech poziomach: 49 cm, 31 cm i 18 cm.

 

 

Dno Łóżka


Między listwami dna łóżeczka znajdują się wolne przestrzenie dzięki czemu powietrze może swobodnie cyrkulować cały czas. Łatwość obiegu powietrza w materacu przede wszystkim pozwoli utrzymać jego higienę, a także zachowa jego właściwości. Wykonany w 100% z drewna sosnowego. Dno łóżka jest najbardziej narażone na obciążenia. Wzmocnienie dna zastosowaniem w bokch łóżka, listew osadzonych w specjalnych otworach. 

 

 

Dane Techniczne Produktu:

 

Wymiary:

Wymiar Wewnętrzny: 140 x 70 cm

 Wymiar Zewnętrzny: 145 x 77 x 92 cm

 

Wysokość dna (od podłoża):

54 cm

39 cm

24 cm

 

Materiał:

drewno sosnowe + MDF malowany + płyta wiórowa

 

Najważniejsze Cechy i Funkcje:

Trzy poziomy wysokości łóżeczka. 

Wyciągane szczeble.

Nakładki ochronne na górnej listwie.

Lakierowane atestowanymi wodnymi farbami eko.

Funkcja tapczanika.

Zdobienie/Aplikacja.

Wentylowane dno.

 

 

 

 

 

                        

 

Szczegóły produktu

Wymiar wewnętrzny:
140x70 cm
Wymiar zewętrzny:
145x77x92 cm
Dodatkowe cechy i funkcje:
3 wysokości dna łóżeczka, wyjmowane szczebelki, funkcja tapczanika

Komentarze (0)

Produkt nie ma jeszcze opinii

2 zobacz ponizej produkty, ktore ogladali inni:

Produkt dodany do listy życzeń
Product added to compare.