Fotelik Samochodowy CYBEX PALLAS S-Fix Soho Grey

Cybex Pallas S-Fix Fotelik Samochodowy 9-36 kg

Na zamówienie
1 169,00 zł
Brutto

Pallas S-Fix Ochrona dla dzieci do 12 roku życia

Kolory - Cybex Pallas S-Fix
  • Navy Blue 2020
  • River Blue 2020
  • Magnolia Pink 2020
  • Autumn Gold 2020
  • Soho Grey 2020
  • Granite Black 2020
  • Deep Black 2020
  • Classic Beige 2020
  • Victory Black Ferrari
  • Racing Red Ferrari

Fotelik samochodowy Pallas S-Fix

Nie pasuje! Za małe! - to częste słowa wypowiadane w ciągu pierwszych lat życia dziecka. Dlatego stworzyliśmy fotelik, który stanowi idealny wybór na wiele lat. Pallas S-Fix to model 2-w-1, został zaprojektowany tak, by rosnąć razem z Twoim dzieckiem (od 9 miesięcy do 12 lat).

 

Zoptymalizowana osłona tułowia redukuje ryzyko poważnych obrażeń szyi bez ograniczania swobody ruchów. Odchylany zagłówek zapobiega opadaniu głowy dziecka podczas snu. Podtrzymuje głowę, utrzymując ją tym samym w bezpiecznej strefie fotelika, szczególnie w momencie zderzenia bocznego. Zagłówek wraz z systemem L.S.P. zapewnia zwiększone bezpieczeństwo i redukuje energię uderzeniową w przypadku kolizji bocznej.

Regulowana osłona tułowia

Zoptymalizowana osłona tułowia redukuje ryzyko poważnych obrażeń szyi bez ograniczania swobody ruchów dziecka. Proste dopasowanie osłony przy użyciu jednej ręki gwarantuje łatwe mocowanie. Siły działające w czasie zderzenia czołowego są rozkładane na powierzchni osłony tułowia i redukowane dzięki amortyzującym materiałom, z których jest wykonana. System ten przypomina napompowaną poduszkę powietrzną i pomaga znacznie zmniejszyć siły działające w czasie wypadku. Szelki nie wpinają się w ciało dziecka, a jednocześnie wrażliwe okolice szyi oraz ramion są właściwie chronione. Nowe rozwiązanie zastosowane w osłonie tułowia fotelika (oczekujący patent) sprawia, że jest wygodna i można ją optymalnie dopasować do ciała dziecka. Zapewnia ona większą swobodę ruchów, jak również większe bezpieczeństwo w porównaniu z tradycyjnymi 5-punktowymi pasami bezpieczeństwa.

ZINTEGROWANY SYSTEM OCHRONY BOCZNEJ

Zintegrowana osłona wysuwana od strony drzwi. System ochrony bocznej w modelu Pallas S-Fix zapewnia zwiększone bezpieczeństwo podczas kolizji bocznej. Redukuje siłę uderzenia o ok. 25% w porównaniu do tego samego fotelika nieposiadającego systemu L.S.P.

Wygodna funkcja rozkładania jedną ręką

Dla komfortowej i bezpiecznej podróży. Inteligentna funkcja rozkładania jedną ręką znacznie ułatwia zmianę pozycji fotelika (Grupa 1).

Skorupa absorbująca energię

Elastyczna struktura materiału absorbująca siłę uderzenia

Fotelik samochodowy 2-w-1

Pallas S-Fix to fotelik w systemie 2-w-1, który rośnie wraz z Twoim dzieckiem (od 9 miesiecy do 12 lat). W Grupie 1, dopasowywana osłona tulowia ma podwójną funkcję: działa jak poduszka powietrzna oraz chroni szyję w razie kolizji. Dla dzieci od ok. 3 roku życia, fotelik może być z łatwością przekształcony w model z Grupy 2/3 z serii Solution.

System wentylacyjny

Zapewnia odpowiednią temperaturę fotelika nawet w najbardziej upalne dni

12-stopniowa regulacja zagłówka

Gwarantuje optymalną i komfortową ochronę dla Twojego dziecka

Szeroka i głęboka poduszka siedziska

Zapewnia komfortową jazdę dla Twojego dziecka

Kategoria ECE R44/04:
I/II/III (9 - 36 kg)
Kierunek montażu fotela:
FWF - Przodem do kierunku jazdy
Montaż przodem od do:
9-36 kg
Blokada Ceny:
Tak
Możliwość czyszczenia tapicerki:
Tak
Waga (kg):
10
Ocena ADAC:
4
Kraj pochodzenia produktu:
Niemcy
Montaż tyłem od do:
-
Regulacja zagłówka:
Tak
Metoda montażu:
Isofix
Regulacja pochylenia siedziska:
Tak
Dodatkowa ochrona boczna:
Tak
Wiek dziecka (około):
1-12 lat
520000557
4058511832975
Brak opinii

6 zobacz ponizej produkty, ktore ogladali inni:

Produkt dodany do listy życzeń

Ta strona korzysta z plików cookies aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie z serwisu oznacza zgodę na ich użycie. Czytaj więcej na temat plików cookies oraz polityki prywatności.