Baza Britax Romer Baby-Safe Isofix
Baza Britax Romer Baby-Safe Isofix
Baza Britax Romer Baby-Safe Isofix
Baza Britax Romer Baby-Safe Isofix

Baza Britax Romer Baby-Safe IsoFix

Dostępny
606,00 zł
Brutto

BABY-SAFE ISOFIX BASE

 

Bezpieczny i łatwy montaż za każdym razem
 
 
Z naszą BABY-SAFE ISOFIX BASE podróżowanie z dzieckiem jest proste. Baza jest zamontowana na stałe za pomocą łączy ISOFIX w samochodzie, a nosidełko łatwo wepniesz lub wypniesz z bazy w zależności od potrzeb.
 

Kompatybilność z:

  • BABY-SAFE,
  • BABY-SAFE PLUS SHR II
Kolory - Britax Romer Baza Baby-Safe IsoFix
  • Baza

Zalety bazy Baby-Safe IsoFix

 

Bezpieczny i łatwy montaż za każdym razem

 

 

Bezpieczny i łatwy montaż za każdym razem

Ponieważ wiemy, że będziesz wielokrotnie wkładać i wyciągać z samochodu fotelik dla niemowląt, szczególnie w pierwszych miesiącach, zadbaliśmy o to, by instalacja i wymontowanie było łatwe, dzięki bazie BABY-SAFE ISOFIX BASE. Baza fotelika pozostaje w samochodzie bezpiecznie umocowana za pomocą połączenia ISOFIX, a fotelik po prostu wkładasz i wyciągasz z bazy wedle potrzeb. Wskaźnik umieszczony na bazie pokazuje czy fotelik jest umocowany prawidłowo, więc masz pewność bezpieczeństwa podczas każdej podróży.

 

 

Cechy bazy Baby-Safe IsoFix

 

 

 

 

 

 

Montaż bazy Baby-Safe IsoFix

 

 

 

Mocowanie ISOFIX z nogą podpierającą

Ten fotelik musi zostać zamontowany na punktach mocowania ISOFIX w Twoim samochodzie. ISOFIX to system punktów mocowania dostępny w niemal każdym samochodzie. Pozwala na bezpieczne i trwałe połączenie fotelika z samochodem. BABY-SAFE ISOFIX BASE wymagania specjalne – bezpieczny montaż jest zapewniony, gdy zostanie zainstalowana odpowiednia podpórka, dająca optymalną stabilność. Sprawdź na liście pojazdów lub poprzez FIT FINDER® na stronie produktu, czy dane nosidełko jest kompatybilne z Twoim samochodem.
2000005985
4000984090161
Brak opinii

7 zobacz ponizej produkty, ktore ogladali inni:

Produkt dodany do listy życzeń

Ta strona korzysta z plików cookies aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie z serwisu oznacza zgodę na ich użycie. Czytaj więcej na temat plików cookies oraz polityki prywatności.