Cybex Baza Z One do fotelika Cybex Cloud Z i-Size, Sirona Z i-Size
Cybex Baza Z One

Cybex Baza Z One do fotelika Cloud Z i-Size i siedziska Sirona Z i-Size

kod produktu: 4058511728056 |
kod Bambino: 4040
Baza:
  • Baza Z One
859,00 zł

Dostępny na zamówienie.
15 dni na zwrot towaru
2 lata gwarancji

Powiązane produkty

Opis

Cybex Baza Z One to druga baza w ofercie marki Cybex o uproszczonej kostrukcji. Z jej pomocą zainstalujesz foteliki typu nosidełko oraz kolejne foteliki w przedziale wagowym do 18kg.

 

System modułowy Z Line

Platinum Z line jest to najwyższa opcja bezpieczeństwa w samochodzie od marki Cybex. W jej skład wchodzi Baza Z lub Baza Z One, na któych to montuje się oba foteliki z rodziny Z-Line. Baza Z oraz Baza Z One są kompatybilne z fotelikami seri Z linii Cybex Premium, takimi jak Cybex Cloud Z i-Size, Cybex Sirona Z i-Size, Cybex Sirona R i-Size. Zakup tego zestawu to nie tylko oszczędność wydatków, ale przedewszystkim zapewnienie najwyższego bezpieczeńśtwa dziecku podczas podróży, aż do 4 roku życia.

 

Baza Zone

 

Prawidłowa instalacja w pojeździe

Właściwa instalacja bazy w pojeździe będzie gwarancją najwyższego bezpieczeństwa oferowanego przez produkty. Baza montowana jest w prosty i intuicyjny sposób za pomocą systemu Iso-Fix. Prowadnice wysuwane są ze środka, co sprawia że jest kompatybilna z wieloma samochodami. Umożliwiają one odpowiednie dociśnięcie ramy antyrotacyjnej do oparcia kanapy. Specjalne wskaźniki zmienią kolor na zielony jeżeli instalacja systemu Iso-Fix przebiegła pomyślnie. W kolejnym kroku należy ustawić nogę stabilizującą, aby przylegała do podłoża. Dzięki sporej regulacji bez problemu dopasuje się do większych jak i mniejszych aut. Zapobiegnie to obrotowi fotelika podczas zderzeń czołowych. Na górze nogi znajduje się kolejny wskaźnik, który powinien pokazywać kolor zielony, kiedy noga zostanie odpowiednio zainstalowana. Dodatkowo noga została wyposażona w sygnał dźwiękowy, który informuje o zbyt słabym wyparciu nogi na podłożu.

 

Baza Z One Cybex

 

Dwukierunkowy Montaż Fotela

Baza Z One nie posiada możliwości obrotu fotelika. Foteliki w tej bazie można zainstalować tylko zgodnie z ich przeznaczeniem. W przypadku pierwszego fotelika-kołyski, będzie to tyłem do kierunku jazdy (RWF). Kolejny fotelik, który posłuży do 18kg, posiada możliwość montażu tyłem i przodem do kierunku jazdy. Dodatkowo w tej bazie nie obrócisz fotelika przodem w stronę drzwi. Jeżeli zależy Ci na tej funkcji sprawdź obrotową Bazę Z.

 

Homologacja I-Size

W trosce o najwyższe bezpieczeństwo dziecka podczas podróży, baza została poddana najbardziej rygorystycznym testom zderzeniowym w Europie, zdobywając Homologację UN R129 zwaną I-Size. Testowano ją podczas zderzeń bocznych, czołowych oraz z tyłu samochodu. Homologacja jest gwarantem najwyższej jakości bezpieczeństwa w podróży.

 

Informacje i parametry techniczne:

  • Przeznaczona do fotelików lini Z-Line: Cybex Cloud Z I-Size, Cybex Sirona Z I-Size, Cybex Sirona R I-Size
  • Montaż na Iso-Fix + noga wypierająca
  • Homologacja I-Size
  • Brak obrotu fotelika w bazie
  • Waga: 7,7 kg,
  • Wymiary bazy: 40,5 x 36,5 x 66,5 cm.

Zobacz także bazę z możliwością obrotu: Cybex Baza Z

Komentarze (0)

Brak opini

6 zobacz ponizej produkty, ktore ogladali inni:

Produkt dodany do listy życzeń
Product added to compare.

Ta strona korzysta z plików cookies aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie z serwisu oznacza zgodę na ich użycie. Czytaj więcej na temat plików cookies oraz polityki prywatności.