Bebetto Tito Premium Class Wózek Głęboko-Spacerowy 2w1

Bebetto Tito Premium Class Wózek Głęboko-Spacerowy 2w1

Dostępny na zamówienie.
2 589,00 zł
Brutto

Wózek Bebetto Tito Premium Class SL

Premium klasa przeznaczona jest dla osób które chcą aby wózek dopełniał ich styl.

Wyobraź sobie jak jesteś na ważnym spotkaniu, uroczystości lub spacerze z rodziną, dbasz o każdy szczegół, a wózek idealnie wpasowuje się w całość. Dodaje szyku i elegancji. 

 

Kolory - Tito Premium class
  • Dark 01
  • Dark 02
  • Dark 03
  • Silver 01
  • Silver 02

Zapraszamy w podróż do świata PREMIUM CLASS BEBETTO:

 

Poznaj Tito Premium Class SL

Tito Premium Class SL 01

Tito Premium Class SL 02

Klasa premium łączy wysoki standard wykończenia, najlepsze funkcje , wspaniały design oraz innowacje zapewniające komfort dla Ciebie oraz Twojej pociechy.

Każdy model z PREMIUM CLASS wyposażony jest w system SAS oraz DMS.

System SAS

Shock Absorption System – system amortyzacyjny, który odpowiada za absorpcję wstrząsów. Jego efekty widzi się m.in. podczas jazdy po kostce brukowej lub przy uderzeniu kołem o krawężnik. Dzięki niemu dziecko w wózku ma zapewniony jak najwyższy komfort, a sam wózek pozostaje w idealnym stanie technicznym. Każdy element obrotowy został wyposażony w odrębny amortyzator – co pozwala na ich funkcjonowanie niezależnie od siebie.

System DMS

Direction Memory System – system zapamiętujący położenie koła po jego oderwaniu od podłoża. Dzięki niemu podczas pokonywania nierówności – przy oderwaniu jednego z kół od ziemi – nie kręci się ono wokół własnej osi, a pozostaje w unieruchomionej pozycji. W związku z tym po kolejnym zetknięciu z podłożem nie zablokuje się.

Jest to opatentowane przez Bebetto rozwiązanie, unikalne dla wózków Bebetto.

Blokada Ceny:
Tak
5901497194676
Brak opinii

1 zobacz ponizej produkt, ktory ogladali inni:

Produkt dodany do listy życzeń

Ta strona korzysta z plików cookies aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie z serwisu oznacza zgodę na ich użycie. Czytaj więcej na temat plików cookies oraz polityki prywatności.